شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 717

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف شقة ريسيل استلام فوري في القاهرة الجديدة .

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند البانوراما الشروق ارضي بجاردن

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للاخوه العرب والأجانب امتلك شقه مسجله شهر عقاري دو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٣٤٤ متر مربع

    ١٣٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195 متر للبيع النرجس 8 قريبه من فاطمه الشربتلى

    Future Home RealEstate logo image

    النرجس 8, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فوري في بيت الوطن الحي الرابع 180متر امامي 3 مليون

    Envigo Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٤٣٨٬٨٥٠ جنيه

    ستوديو للبيع في كمبوند أورلا - القاهرة الجديدة

    Bond & Key logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٣ متر مربع

    ٣٣٬٤٠٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع في كمباوند دجله تاورز بمدينة نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٧٣٬٦١٦ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مونتي نابوليوني،مدينة المستقبل

    ERMA Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٧٨٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه امتلك واستثمر شقه قريبه من ذاكر حسين وش

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م سوبر لوكس ارضى بحديقة تصلح لجميع الاغراض

    Oscar logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ناصيه بجوار الحزام الاخضر الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية مدينة نصر كمبزند جاردنيا سيتي -نو

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطب تكمله اقساط في كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣١٥ متر مربع

    ٢٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن 240 |استلام فوري تكمله اقساط

    Merak Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م استلام فورى نص تشطيب بالجراج داخل كومبوند

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن 3غرف استلام فوري المراسم اقل سعر

    Merak Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي بحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 78م2 بمدينتى للبيع كاش علي حديقه

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٨ متر مربع

    ٥٥٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    ‎ستوديو/جاردن/للبيع/سراي\مدينةالمستقبل/استلام

    Home Destination logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ٧٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بحديقه تاج سيتي |استلام فوري | اقل سعر

    Merak Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٥٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة فاخرة بالنرجس الجديدة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 250 متر ارضي بحديقه في الB3 ارقي مرحله .

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن بموقع خاص الباتيو اوروا بسعر مغري

    Merak Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بالمنطقة السادسه بجوار دار الارقم

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع امتداد مكرم عبيد, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    • نوع الوحدة : فيلا للبيعTwin House Type H / مدي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٤٣٩ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٥ جنيه/متر مربع