شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 719

19,350 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو وجهه طريق الرئيسي 56متر بالجراج استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٦ متر مربع

    ٢٤٬١٠٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه فى دجله تاورز 156م بالجراج على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4غرف+جاردن في كريسنت بسعر مغري لفتره محدوده

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٧ متر مربع

    ١٣٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٤٨٥٬٠٠٠ جنيه

    وفر 3مليون وامتلك شقتك كاملة المرافق بفيو لاندسكيب

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع في مونتي نابوليوني،مدينة المستقبل

    ERMA Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٤٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام سنه غرفتين بنص سعر الشركه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف و 3حمام استلام فورى فى لاندمارك نص تشطيب

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٨٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 152م استلام فورى واجهه فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 3 غرف على حمام السباحه فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة120 تصلح لجميع الاغراض سوبرلوكس سفير

    Oscar logo image

    شارع عثمان بن عفان, ميدان الاسماعيليه, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك ف قلب شيراتون وخصم كاش مفاجاة

    New Home for Real Estate logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م استلام فورى سعرها مميز جدا فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى 106م ارضى بحديقه خاصه 40م للبيع سعر مميز

    Contact Madinaty Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ١٠٦ متر مربع

    ٤٨٬٥٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين | حديقة خاصة | تاج سيتي

    Good Vibe Homes logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٨٢٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 55م بالجراج بدون تشطيب فى دجله لاند مارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو 77م فى كمبوند وان قطاميه على لاند سكيب

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٧ متر مربع

    ٢٦٬٦٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة | تاج سيتي | بحديقة خاصة

    Good Vibe Homes logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٥٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة فاخرة في البنفسج عمارات | تشطيب خاص

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل 3 غرف فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٣١ متر مربع

    ١٧٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بمدينتي ارقي شقة تشطيبات خاصة ارضي بحديقة

    Eureka Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٥٩٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه نادره استوديو استلام فورى وجهه57م فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٥٧ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مش هتكرر باقل سعرشقه 96م فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٦٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن كورنر في مرحلة اورين بالتكيفات

    Eureka Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٣٬٩٥٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في مدينتي – B6 بجوار South Park

    digital vision logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٧٬٠٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمدينتى 103م للبيع تقسيط علي 5 سنوات

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٢٥٬٦٣١ جنيه/متر مربع