شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 718

19,350 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن مفروشة للبيع في الرحاب قرب الخدمات

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع طلعت مصطفي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في التجمع الخامس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م + جراج الترا سوبر لوكس بالمطبخ فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٢٩٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سكاي لوفت 203م استلام فوري بالتقسيط

    Merak Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٥٤٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف وجهه على محمد زكى بالجراج 4 مليون 250 كاش

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 96م بجراج نص تشطيب استلام فورى 1,750,000 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٩٦ متر مربع

    ١٨٬٢٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148م بالجراج فى كمبوند وان قطاميه على حديقه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٨٬٧١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140م على حمام السباحه فورى 3 غرف 2,600,000 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ١٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند وان قطاميه اول طريق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي 145متر + جاردن 105متر للبيع

    Al Fanar Development and project management logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو استلام فورى 65م نص تشطيب فى لاندمارك كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 79م استلام فورى نص تشطيب 1,550,000 كاش و نهائى

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٧٩ متر مربع

    ١٩٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٤٩٬٨٦٠ جنيه

    شقه بمدينتى 116م اعلي تمييز وبحرى للبيع تقسيط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٧٩٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 100م استلام فورى فى لاند مارك مليون 850 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه ريسيل في ايفوري ايست بمقدم 2.2 مليون

    Merak Real Estate logo image

    إيفوار إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ١٧٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في كمبوند دار مصر القرنفل

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في هايد بارك

    Capital Lords Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٩ متر مربع

    ٨٠٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي للبيع في كمبوند جنة في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    جنه, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى بالجراج 122م 3 غرف 2مليون 550 كاش

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 151م بجاردن استلام فورى بالتجمع الخامس

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل في مدينه نصر في دجله تاورز 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م للبيع في مدينتي B11 – فيو وايد جاردن

    Experts Real Estate Investment logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه 151م بجاردن استلام فورى بالتجمع الخامس

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٢٣٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 205م وجهتين نص تشطيب على الشارع و حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٦٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن خطوات من مول مصر الحي المتميز بدر

    متصدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع