شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 699

19,350 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة بجاردن 116م | خصم كاش + تقسيط سنة

    Step One Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٤ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة في فيليت سوديك | جاهز للسكن

    clear scope logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٤٬٨٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في 90 Avenue استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٦٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 124م بكمبوند سما فيو حديقه

    Go Homes logo image

    حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٢٤ متر مربع

    ٣٠٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    السعر لفتره محدوده! شقه بحديقه في ميفيدا كريسنت

    Merak Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠١٥٬٨٢٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو أليفا - مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجاردن مميزه50 متر خصم 35% استلم فوري شقه 130متر

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي - إطلالة مفتوحة واستلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٣٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٥٬٤٤٤٬٢٤٠ جنيه

    شقة ريسيل عقد قديم في ماونتن فيو اليفا

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اليوم بفيو مساحات خضراء بجوار مدينتي sabbour

    Falcon for Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه 181متر باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٥٥٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس مميز للبيع داخل كمبوند ماونتن فيو هايد بار

    TiL Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٣١٬٠٠٠ جنيه

    عقد قديم" في المقصد ريزيدنس - العاصمة الإدارية

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فى سوديك شقه 180م متشطبه باميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 125م كمبوند جراند سيتى كاش اول تمويل عقارى

    Go Homes logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم شقتك كامل التشطيب فوري بكمبوندTaj City

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المراسم استلام فوري متشطبه

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 90متر متشطبه فى سوديك باقل سعر و اميز لوكيشن

    Allocate Real Estate logo image

1

    2

    ٩٠ متر مربع

    ١٠٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٩٤٬٥٤٢ جنيه

    فرصة "عقد قديم" في ماونتن فيو أليفا مستقبل سيتي

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦١١٬٨٠٠ جنيه

    شقة لقطة "عقد قديم" في المقصد - العاصمة الإدارية

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري105 متر و رووف 96 مترعلي دائري المعادي

    One Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ١٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 210 م بالمعراج العلوي واجهه بحري

    Go Homes logo image

    حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع داخل كمبوند هايد بارك فيو مميز

    TiL Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك جاهزة ع المفتاح بتشطيب سوبر لوكس و متاح تقسيط

    New Home for Real Estate logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٢ متر مربع

    ٥٦٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 166متر في البنفسج عمارات استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٠ جنيه/متر مربع