شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 695

19,350 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بجوار النادي الاهلي في التجمع بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٩٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقه للبيع في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٥١٬٤٨٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن الراقي | أرضي بجاردن The Address East

    Elshams Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 1,035,000 شقة(138م+حديقة)( RTM + تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بحديقة 140م متشطبة فوري في تاج سلطان

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو فيو جاردن للبيع في التجمع الخامس بالشويفات

    Al Maz Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٤ جنيه

    شقه بحديقه خاصه للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب الاستوديو الوحيد بالمشروع فيو لاجون

    Close Well Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري لقطه علي التسعين مباشره بقسط9سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف 160 متر للبيع في لافينير استلام فورى

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري علي طريق السويس الحي المتميز بدر

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180 متر للبيع فيو حديقة كبيرة

    Blu Real Estate Marketing logo image

    شارع المقدس القباري, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار الجامعه الامريكيه وبقسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٨٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بانورامي خصم 64% لكاش تقسيط 15سنين بجوار سوديك

    Falcon for Real Estate logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى فى العاصمة الإدارية بمقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    بوردواك, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الاندلس 1 في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بأقل سعر للمتر بأحدث مشاريع العاصمة

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري - جاهزه للمعاينه - بأقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٥٤٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو امامي كورنر على لاند سكيب تشطيب كامل تقسيط 15س

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٨٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن بالسعر الافتتاحي بالعاصمه وبقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م استلام فوري ومتشطبة بالتقسيط علي 4 سنين

    GCR Developments logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى باردن للبيع في جريين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(114م)فيو مساحات خضراء امام ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن لوكيشن و فيو مميز في اميز مراحل ميفيدا

    ERE logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٢١٬١٣٦ جنيه/متر مربع