شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 692

19,350 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل|شقه125م سراي متشطبه بالتكيفات باقل سعر فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى التجمع الخامس

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٤١٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن للبيع في تاج سيتي بمقدم 1M

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٥٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع استلام فوري الباتيو اورو

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 176م للبيع استلام فوري متشطبه ع 10س في شيراتون

    GCR Developments logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬٧٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 114م في دجلة لاند مارك استلام فوري بمقدم 10%

    GCR Developments logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٢٤٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900kاستلم الآن شقة(132م+حديقة169م+حمام سباحة

    Falcon for Real Estate logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٦٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 276م بالتقسيط أمام كنيسة مارى جرجس كليوباترا

    Commission Real Estate logo image

    شارع اشمون, ميدان الجامع, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٦ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري قسط ع 7سنين بالتجمع الخامس

    GCR Developments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 998,000 شقة(138م+حديقة)(جاهزة للاستلام+متشطب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن متشطب بالكامل ف هليوبليس الجديدة

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٣٦ متر مربع

    ١١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع إستلام فوري متشطبه في بيتا مستقبل سيتي

    GCR Developments logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٧٩ متر مربع

    ٥٧٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مفروشة للبيع بالرحاب 130 – قريب بوابة 4

    Al Maz Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م بأرخص سعر في التجمع وتقسيط ع8 سنوات

    GCR Developments logo image

    سولاي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي (المرحلة S1) - تشطيب كامل

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات بالرحاب مجموعة 81

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الرحاب المرحلة الرابعة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٥٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م باقل سعر بالتجمع داخل كمبوند قسط ع12 سنة

    GCR Developments logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    زدايست لوفت ٢٠١م تشطيب سوبر لوكس موقع مميز اقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٧٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في قطامية هايتس فيو لاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ١٨٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية باللوتس الجنوبية قرب AUC بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٦ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر للبيع – كمبوند لافينير، المستقبل سيتي

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 900000 شقة(166م+جاردن267م)finishdامام مدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

4

    4

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري قسط ع 10سنين بكمبوند سيناريو

    GCR Developments logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٧٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بكمبوند بيتا بالمستقبل سيتي

    GCR Developments logo image

2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٤٥٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 245م فيو وايد جاردن بحرى بجوار النادى

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع