شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 640

19,193 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة تشطيب كامل فى العاصمة الادارية بمقدم794k

    Closer logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 600k=شقة(100م+جاردن118م+pool)تشطيب كامل-طلالة

    Falcon for Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بسعر لقطة و اقساط ع 8 سنين من لافيستا

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 206م متشطبة بخصم 30% او اقساط 10سنوات-روك وايت

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٠٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 236م بموقع مميز جداا + خصم 3 مليون - روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    5

    ٢٣٦ متر مربع

    ٤١٬١٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن استلام فورى معIL-Cazar بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 3غرف متشطبة بأقساط 10 سنوات - روك وايت

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبة بالاجهزة والتكييفات والمطبخ

    Premises logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ١٠٠٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بخصم 30% / اقساط روك وايت الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٢٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٠١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في وايت ريزيدنس – التجمع الخامس

    clear scope logo image

    وايت ريزدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن جاهزة بتشطيب فاخر وفرصة سعر مميز

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٩٤٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأقرب استلام علي طريق السويس في تاج سيتي

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٥٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع امام سوديك ايست متشطبه-مقدم 872k

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤١٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه ستوديو امام مطار القاهرة بالتجمع الخامس

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع-قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٣٨٬٣٢٠ جنيه

    شقة للبيع بأوفر منخفض وخطة سداد طويلة في تاج سيتى

    Next Door Consultancy logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٩٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة 3غرف بأقساط 10سنوات - روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل بخصم 30% / اقساط ع 10 سنين الشروق

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٦ متر مربع

    ٥١٬٦٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي فيو مميز لاند سكيب 175متر

    Premises logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٤٩٬٩٤٥ جنيه

    شقة أرضي بجنينة وجراج في Blue Tree استلام 2027

    Next Door Consultancy logo image

    بلوتري كومباوند, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع باقساط ع 10 سنين فيو مميز - روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر وبدون مقدم فيRED بالمستقبل

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٩٠٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة 206م بخصم 30% / اقساط 10سنوات, روك جرين

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٠ جنيه/متر مربع