شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 636

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٥٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 162م بأفضل تقسيمه بمقدم 860K ف ذا ايكون

    Closer logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مع MNHD علي طريق السويس بالتجمع بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٥٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع دقايق من سيتي سنتر الماظه بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٣٣٬٠٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو مع حديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي تجمع

    رابح للتسويق العقاري logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بأقل سعر بالتجمع السادس بأقساط حتي 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    نجم, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باكبر عائد دولاري استلم الان شقة VIP بادارة ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    ماريوت ريزيدنس هليوبوليس, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٢٠٨٬٥٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر وبدون مقدم دايركت على طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    يلو ريزيدنس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين دور متكرر ف تاج سيتي قسط ع12سنه

    Closer logo image

2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٤٤٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة في جرين سكوير القاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أجمل إطلالة: فيو بانورامي مباشر على حمام السباحة

    One Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ١٧٬٦٩٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن من ilCAZAR بجوار زيد إيست ORA بمقدم2,5%

    Roots Real Estate logo image

    جلين, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن برايم لوكيشن بالتجمع بمقدم3%فقط

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    هوم ريزيدنس, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سيليا – العاصمة الإدارية

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٩ متر مربع

    ٣٩٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة في ماونتن فيو آي سيتي ، بسعر لقطة

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 250الف شقة غرفتين امام مدينتي قسط ع 8 سنوات

    Falcon for Real Estate logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف متشطبه حديقه141م قسط ع15سنه ف طلاله

    Closer logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن دقايق من التسعين بالتجمع قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ٤٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مدينتي بدون مقدم في المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٤٧٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورا شقة 3غرف بجوار ميفيدا بالتجمع بمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٧٤٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٤٦٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة 164م متشطبة-باتيو أورو-646الف قسط ربع سنوي

    متصدر

    Property Hills... logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٬٩٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بأقل سعر بدون مقدم بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    ريد, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٦٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن ڤيو مفتوح بموقع متميز جدا بسعر خاص

    THE SECRET INVESTMENT logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في أب تاون كايرو بالقاهرة الجديدة

    رابح للتسويق العقاري logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع