شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 613

19,193 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بحديقة للبيع في SkyCondos – Villette

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي ارضي 95+40 حديقه فيو وايدداردنB8

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٥٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالكامل في المقصد بسعر لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٥٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    143م للبيع في مدينتي فيو وايد جاردن بجوار الخدمات

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تحفه ارضي بحديقه للبيع في الرحاب تشطيبات خاصه

    Makka Real Estate logo image

    شارع ابن الهيثم, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٦١٧٬٨٤٥ جنيه

    المراسم فيفث سكوير شقة متشطبة تشطيب راقي فوري

    La Costa For Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٧٢٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه 3 غرف فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٦٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري متشطبه في كمبوند ستودا بشيراتون

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن فيR7 بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة للبيع السريع – شقة 215م سوبر لوكس

    clear scope logo image

    كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 117م بجراج على لاند سكيب فى ريحانه افينيو

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٧ متر مربع

    ٢٤٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي استلام فوري فيو مميز

    La Costa For Real Estate logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن للبيع في قلب R8 وبالتقسيط علي15سنه

    Roots Real Estate logo image

    كوين لاند, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٣٦٬٣٠١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    337 متر للبيع في مدينتي بالB8 طابق متكررفيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣٣٧ متر مربع

    ٤٨٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬١٩٣٬٣٦٠ جنيه

    ريسيل |شقه في اليفا 140م اقل مقدم 3br ريفير بارك

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٢٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186 م بسوديك استلام فوري + جاردن على شارع ال90

    Waystar Investment logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٦ متر مربع

    ٨٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    317 م للبيع في الB3 طابق متكرر تشطيب خاص فيو مفتوح

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    هايد بارك شقة متشطبة استلام فوري برايم لوكيشن

    La Costa For Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٥٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 88م ريسيل استلام فورى فى دجله لاند مارك جانبيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ٨٩ متر مربع

    ٢٢٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 60م مميزة للاستثمار بالتقسيط علي12سنه بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه شقه ريسيل وجهه في كريستال بلازا باقل سعر

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزة للسكن الان فى العاصمة بأقساط 15سنه

    Roots Real Estate logo image

    R5, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 110م بالجراج وجهه استلام فورى فى دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م استلام فورى بجراج فى دجله تاورز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بسعر لقطه مع تاج مصر بالعاصمه مقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٩٢ جنيه/متر مربع