شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 616

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بدون مقدم وبسعر لقطه بالعاصمه+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 162م بحديقة للبيع بخصم علي الاقساط في ذا ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم خاص واقساط 10سنوات امتلك شقة بجاردن -ذا ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك شقة بخصم 5% واقساط 10 سنوات - ايكون

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مفتوح بجوار الحي الدبلوماسي وبـخـصـم10%

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 158م 3غرف بجاردن خاص ف سراي بتقسيط ع12سنه

    متصدر

    Closer logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر 3 غرف نوم فيو لاند سكيب استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف+جاردن للبيع بخصم5% واقساط لأطول فترة سداد

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجاردن استلام فوري متشطبه بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٤٢٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% + اقساط امتلك شقة بحديقة في ايكون ريزيدنس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٥١٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    لفتره محدوده شقة 138م باقساط علي 10 سنوات و خصم 5%

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    1

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٥٬٢٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل لوكيشن شقة 3 غرف نوم استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف بدون مقدم بالعاصمة بتسهيلات على 12سنة

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م + 75م جاردن استلام فوري مرحلة S1

    Mrkt Shake logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر في السوق شقة 175م استلام فوري ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل دائري المعادي كمبوند قطامية جيت مميزه

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢١٬٧٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف برايم لوكيشن في المقطم وبالتقسيط علي8سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م جاهزة للسكن الان بالعاصمه تقسيط علي10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستاو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ١٧٬٩٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 5% واقساط 10سنوات امتلك شقة 3غرف برايم لوكيشن

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٤٩٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز التجمع بفيو على الجاردن

    Conquer Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣١٬٩٧٦ جنيه/متر مربع