شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 615

19,193 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في Hyde Park القاهرة الجديدة

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٠٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر فى R7 بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    سكاى كابيتال, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع النرجس قرب المستشفي الجوي بالتجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    النرجس 3, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 112م بلوم فيلدز فيو لاند اسكيب باقل سعر

    La Costa For Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه شقه في مدينتي نموذج ٧٠٠ بمساحه مهوله

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    5

    ٣١٧ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٦١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر فى العاصمة+خصم 50%

    Roots Real Estate logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3نوم للبيع 200 م تشطيب كامل بالتكييفات فورى

    Apex Real Estate logo image

    بارك فيو, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م + 180م جاردن استلام فوري مرحلة S2

    Mrkt Shake logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٦٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 5غرف لقطة بجوار الحي الدبلوماسي تقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    راي ريسيدنس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٤٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٩٥٥٬٥٣٦ جنيه

    شقة ارضي بجاردن فاخرة 2 غرفة بخصم الكاش 29%

    Impact Investments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٥١٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبة استلام سنة أقساط 10 سنوات

    Vira Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٨٥٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٧٧٧٬٤٧٦ جنيه

    خصم 8 مليون للكاش استلم شقتك ف تريو جاردن متشطبة

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٥٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م برايم لوكيشن امام فندق تويليب التجمع

    Impact Investments logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٣٩٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3غرف بأقل سعر فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ف لوكشن مميز ف زيد ايست استلام قريب

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٦٢٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل| شقه147م النرجس الجديده باقل سعر 3br جاردنU

    La Costa For Real Estate logo image

    النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٠١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه 3غرف بالعاصمه علي المحور المركزي

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري مبنيه ومتشطبه بالكامل بقلب العاصمه-مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    ارمونيا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مع حديقة ومطبخ وتكييفات في ليك فيو

    Experts Home logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري استلام فوري متشطبه بالعاصمه وبدوون مـقـدم

    Roots Real Estate logo image

    فينشي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م + 180م جاردن استلام فوري مرحلة S2

    Mrkt Shake logo image

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه بحديقه خاصه استلام فوري سعر لقطه

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 126م + 75م جاردن استلام فوري مرحلة S1

    Mrkt Shake logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيه في جنوب الاكاديمية رووف متشطبة

    Home Destination logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٤٤٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع