شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 593

19,193 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن مع BETA بالمستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٣٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٨٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن جاهز للسكن الان بالتجمع +بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٧٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين وأستلم الان شقه غرفتين في سيفورا بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيفورا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لوكيشن مميز في عمارات الحي الخامس التجمع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣١٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفه في مشروع سور في سور بأب تاون كايرو

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٦٩ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين بتقسيمه ممتازة متشطبه علي شارع التسعين

    Roots Real Estate logo image

    امارة, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأميز لوكيشن بالهضبه العليا المقطم -مقدم 10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣١٤٬٠٠٠ جنيه

    استلم واسكن الان بأقل سعر مع ماونتن فيو فى التجمع

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٣٬٩٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥١١٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بأقل سعر بجوار هايد بارك التجمع

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع استوديو ريسيل في كمبوند سيليا – العاصمة

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٩ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في Mountain View ALIVA

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٥٩٬٥٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه جاهزة للسكن فى نيو جاردن سيتى

    Point Mark For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استديو غرفه 61م في مشروع سور في سور بأب تاون كايرو

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    1

    1

    ٦١ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٧ جنيه/متر مربع

  • 29

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور ارضي بمدخل خاص بالحديقة للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشروعات العاصمه الادارية+قسط10سنوات

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بالتجمع الخامس بمقدم تعاقد200ألف فقط وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    كافالي ريزيدينس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 186م دايركت على اللاجون في العاصمةو قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٣٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بأقل سعر للمتر بالتجمع بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٣٨٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة استلام فوري ١٧٠متر باقل سعر وتكمله اقساط

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4نوم للبيع في جوار بالتجمع بأقساط10سنين+خصم20%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٢٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أمتلك الان شقتك علي طريق السويس مباشرة بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مساكن ميديان, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه في مفيدا شقه مميزه جدا برايم لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١١٠٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة بتشطيب رائع بمدينتي B6

    RE/MAX 1st Choice logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٩١ متر مربع

    ٤٦٬٧٠٣ جنيه/متر مربع