شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 596

19,193 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٤٥٤٬٠٠٠ جنيه

    شقه 101م بسعر لقطه بجوار AUC بالتجمع بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    جادى ريزيدنس, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 180متر فيو اكبر جاردن بتاج سلطان تكيف كونسيلد

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان في شقه متشطبه بالجولدن سكوير بقسط 7 سنين

    Roots Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    2نوم للبيع بالوكيشن مميز في اب تاون بسعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬١٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن ف شيراتون بخصم 35% ع المقدم وقسط

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر الان في ستوديو بأقل سعر في الماركت وقسط8س

    Roots Real Estate logo image

    بيجونيا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم للبيع في Mountain View التجمع استلام فوري

    Roots Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو بجاردن اميز لوكيشين بمقدم550الف سراي

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٨٥٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت فاخر للبيع في قلب الشويفات – التجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٦٧٥٬٩٩٥ جنيه

    المقصد شقه للبيع استلام فوري متشطب بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٤٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه للبيع بسعر مميز مساحه211متر فىb1فيو جاردن

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٤٥٬٠٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨١٤٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف جاهزة للسكن فى العاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٠٬١٢٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة كبيرة للبيع في تاج سلطان

    Capital Lords Real Estate logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٦٧٬٢٠٠ جنيه

    شقة مميزة 170م في كمبوند راقي بخصم الكاش 48%

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٦٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دور كامل روف في الياسمين 8 فيلات متشطب

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    الياسمين 8, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيزمنت للبيع في حي الياسمين 5 بالتجمع الخامس

    Chances Real Estate logo image

    شارع ليلي مراد, الياسمين 5, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة في بروميناد وادي دجلة – التجمع الخامس

    RE/MAX 1st Choice logo image

    بروميناد القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع – أورورا، أب تاون كايرو

    Aroma Real Estate logo image

    ارورا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    استوديو

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٩٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٧٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة لمحبي الاستثمار بالتجمع أمام ميفيدا قسط7سنين

    Roots Real Estate logo image

    اورلا ريزيدينس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٦٩٬٤٨٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع متشطبة في ازاد بسعر مميز

    CBE New Homes logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١١ متر مربع

    ٧١٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع بأقل سعر فى التجمع بمقدم 8 %

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف + جاردن للبيع واقساط لأطول فترة سداد

    Impact Investments logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٩٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف استلام فورى بأقل سعر وبدون مقدم بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٨٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة في مدينتي | موقع مميز

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٥٦٬٧٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - 4 غرف - استلام فورى باقل من سعر السوق

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٩٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٨٧ جنيه/متر مربع