شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 590

19,193 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة غرفتين مع Taj Misr بالعاصمة الإدارية

    Roots Real Estate logo image

    دي جويا 4, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٨٬٥٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة بالفرش بجوار هايد بارك في التجمع

    Roots Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٢٠١ جنيه

    شقة ارضي بجنينة للبيع في بلوم فيلدز

    Smart Assets Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف تشطيب فندقي للبيع بموقع متميز فى الرحاب

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى ال باتيو اورو فى اميز لوكيشن

    Conquer Properties logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة باكبر مساحة في الاجون ماونتن فيو

    Rakar Investments logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي للبيع فى ال باتيو اورو بفيو مفتوح

    Conquer Properties logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٥٦٬٢١٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورى بكمبوند جاردن سيتي العاصمه اقساط 12سنه

    Point Mark For Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة بنتهاوس 220م 4غرف استلام فورى بالتقسيط

    Property Hills... logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع ف hyde park التجمع

    Property Hills Star logo image

    مول هايد بارك بيزنس, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقه لقطه 2نوم أمام حي السفارات بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٢٦٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم بسعر لقطه مع سكوير بالعاصمه بتقسيط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٢٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه195م بجاردن ف قلب التجمع لقطه وفوري بريم لوكيشن

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٢٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في كمبوند صن سيتي بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    صن سيتى جاردنز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٧٥٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 175م بأفضل موقع بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار الحي الدبلوماسي بمقدم 10% بالعاصمه

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٦٬١١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمساحه 131م بالوكيشن مميز و سعر مميز

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ١١٤٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه أستلام فوري في ستودا بشيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٠٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 115م بسعر لقطه فى R8 بالعاصمة بااقساط 17سنة

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٠٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف لقطه جاهزة للسكن فى R3 بالعاصمة بمقدم1.2%

    Roots Real Estate logo image

    جايد بارك, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٣٤٠ جنيه/متر مربع