شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 586

19,193 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في جنوب الأكاديمية فيو حديقة

    The Map Investments logo image

    شارع مصعب بن عمير, المنطقة ه, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٠٣٨٬٢٧٥ جنيه

    ريسيل | أقل سعر شقة للبيع في شاليا – تاج سيتي

    Gate real estate marketing logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه على اللاجون مباشره بأميز لوكيشن بالـR7بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    لوميا ريزيدنس, منطقة ار 7, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع في أب تاون كايرو – حديقة خاصة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

    اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٢٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه للبيع فيAddress East استلام فوري

    Selection Code logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه في العاصمه بأقل سعر وقسط10سنين بدون فوائد

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل-لقطهه اقل سعر واكبر مساحه شقه في اللاجون

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس - 5غرف - استلام فورى فى ازار- بسعر مميز

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ازار, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    5

    ٢٨٧ متر مربع

    ٨٧٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٠٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بأقل سعر في أميز لوكيشن بالمقطم وبمقدم10%

    Roots Real Estate logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٨٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122 م بفيو مميز علي بحيرات ولاند اسكيب

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع من مراكز في القاهرة الجديدة قرب مدينتي

    Property Hills Star logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ١٧٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 82 م مفروشة للبيع فى مدينتي - بسعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٢ متر مربع

    ٥٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩١٧٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3غرف دقايق من الحي الدبلوماسي+بمقدم3%

    Roots Real Estate logo image

    الوادي 8, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٩٬٧١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 131م بفيو مميز علي لاجون و بأقل مقدم 10%

    ERE logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤١٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٢١١٬٨١٦ جنيه

    ريسيل| شقه باقل سعر في اليفا 115م 3br فيو لاندسكيب

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 202م كابيتال جاردنز – استلام فوري – فيو لاندسك

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة للبيع من مراكز في التجمع الخامس

    Property Hills Star logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122 م بفيو مميز علي بحيرات ولاند اسكيب

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس اقل من سعرها استلام فورى فى ازار بالتجمع

    Coldwell Banker Wealth logo image

4

    5

    ٢٣٧ متر مربع

    ٨٨٬٦٠٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بأحدث مشاريع العاصمه وبأقساط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    قماري, R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٣٢٬٦٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لستوديو 60م بأفضل فيو بزد ايست

    Property Hills Star logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٠ متر مربع

    ١٢٤٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف جاهزة للسكن بأقل سعر في العاصمة +خصم40%

    Roots Real Estate logo image

    كابيتال هايتس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٥٧٤٬٣٣٣ جنيه

    شقة أرضي غرفتين -سبيشيال ريزيدنس- ١٤٤م بحري

    Homescout logo image

2

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ١٧٠٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع | سوديك فيليت – V Residence

    Laucienda For Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٢٦٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة غرفتين 130م بجاردن استلام فورى

    Property Hills Star logo image

2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٤ جنيه/متر مربع