شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 588

19,193 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٥٬٥١٢٬٥٠٠ جنيه

    أقل 3 نوم متكرر بفيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤١٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزة للبيع بأقل سعر بالمستقبل سيتي وبمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٥ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه بسوديك ايست بأقل مقدم وقسط 8سنين

    Roots Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٩٦٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٦٤٠٬٥٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري بمقدم 20% و اقساط تصل الي 8 سنوات

    Crafters Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٨٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٢٨٢٬٩٦٣ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام فى تريو بموقع مميز قسط 7 سنوات

    Platinum Properties logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٠٥٬٧٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بإطلالة و مساحه استثنائية تصلح غرف فندقيه أو ل

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في احمد فخري مصر الجديدة 280متر

    Digital State logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل- اندر ماركت برايس لوكيشن مميز دايركت لاجون

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي امامي بجاردن خاصة 120م تقسيط 24 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٨٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن بخصم كبير في شيراتون في شارع الصاعقه

    Impact Investments logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 157م بحديقة للبيع في الرحاب - سعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧١٬٣٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٥٢١٬٦٥٠ جنيه

    بينتهاوس جاهز للاستلام بسعر مميز فى تريو جاردنز

    Platinum Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٣٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 89 م غرفتين للبيع فى الرحاب 2 بسعر تجاري

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م استلام فورى على حمام سباحه قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٣٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه على شارع فى كمبوند بجوار مودرن اكادميه

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    اسكن الان بأقل سعر فى المقصد بالعاصمة بأقساط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    R3, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4غرف جاهزة للسكن بسعر لقطه بالعاصمة+قسط 5سنين

    Roots Real Estate logo image

    رودس, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٩ متر مربع

    ٢٢٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره فيو مميز-بالقرب من سيتي سنتر-بخصم

    Impact Investments logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٤٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري شقة بجاردن متشطبة بفيو مفتوح اقساط 10س

    Falcon for Real Estate logo image

    الجار شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٦١٬٢٥٠ جنيه

    أقل شقه متكرر بفيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٣٢٥ متر مسجله شهر عقاري تطل على حديقه بأرض الج

    Digital State logo image

    شارع ابو جعفر النحاس, مساكن المهندسين, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ارض الجولف بجوار كنيسه العذراء

    Digital State logo image

    شارع علي الليثي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر بحريه بإطلالة على حديقة، مناسبة للسكن

    Digital State logo image

    شارع مختار المصري, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه٢٨٠ متر بإطلالة مفتوحه علي حديقه المريلاند

    Digital State logo image

    شارع الحجاز, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٢٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بسعر مميز في سراي – فرصة محدودة

    clear scope logo image

    سكن الشيا, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٢٤٬٩٦٨ جنيه/متر مربع