شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 582

19,193 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 265 الف تستلم شقه متشطبه في قلب العاصمه

    Impact Investments logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٤ متر مربع

    ٦٣٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر بوان قطاميه فيو امامي تشطيب الترا لوكس

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٩٬٨٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في ليك فيو ريزيدنس

    Allocate Real Estate logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٢٩٬٣٩٤ جنيه

    ارضي بحديقه 3نوم فيو لاند سكيب بأقل مقدم واطول قسط

    ERE logo image

    ذا نوفليست, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٩ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل مقدم امام البرج الايقوني

    Impact Investments logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن بجوار ميفيدا بالتجمع بقسط 10 سنين

    Roots Real Estate logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو كورنر بفيو جولف بالتجـمـع بسعر لقطه بمقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٤٨ متر مربع

    ٥١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بأقل سعر بالمستقبل سيتي وبأقساط علي9سنين

    Roots Real Estate logo image

    سيتي زين, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٠٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ستوديو 55م للاستثمار في العاصمه وبـأقـل سعر

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في إيستاون سوديك – بإطلالة على النادي

    Allocate Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٧ متر مربع

    ١٠٦٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 140م متشطبه للبيع ريسيل - ستون ريزيدس

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه جاهزة للمعاينه في العاصمه تسهيلات10سنين

    Roots Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٦٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين بجاردن خاصة بالتقسيط كمبوند مايان

    Held Real Estate logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٩٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع ريسيل في ستون ريزيدنس بسعر لقطة

    Go Green Egypt Real Estate logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬١٧٨٬٣٦١ جنيه

    شقة ٣ غرف | ١٨٩م² | أقل من سعر السوق

    Homescout logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٨٩ متر مربع

    ٨٥٬٥٩٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين استلام فورى بأقل سعر علي طريق السويس

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬٠٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع باللوتس الشمالية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق للبيع في كمبوند مايان القاهرة الجديدة

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ١٠١٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي كاملة التشطيب في إيستاون سوديك

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ٨٩٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم مبنيه ومتشطبة علي طريق السويس بتقسيط8سنين

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٧ متر مربع

    ٦٥٬٦٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٣٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه متشطبه لوكس بأقل سعر بالمستقبل+بمقدم5%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مونتي نابوليوني, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٧٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع بالتقسيط علي 10 سنين

    Held Real Estate logo image

2

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضي بجاردن 74 متر مدينتي b10

    Pylon investment logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٧٤ متر مربع

    ٧٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل جاهزة للمعاينة ف زد ايست التجمع

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٥٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بأقل سعر دقايق من هايد بارك بالتجمع وبخصم 20%

    Roots Real Estate logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع