شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 505

18,968 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٥٬٣٩٧٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه مميزة للاستثمار مع الاهلي صبور بمقدم5%

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    ذا مورننجز, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٩٢ متر مربع

    ٥٨٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلم فورى فيو ليك ولاند اسكيب و دور متكرر

    ERE logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٤ متر مربع

    ٤٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٣٧٦٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 2نوم فى التجمع بتسهيلات على10سنين

    Roots Real Estate logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع في كمبوند شبابيك قسط شهرى 25000

    Grand House Real Estate logo image

    كمباوند شبابيك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٦ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع من بالم هيلز قسط علي 10 سنين

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ١٢٬٣٠٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه وجهه بالجراج استلام فورى فى لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 152م فى ريحانه افينيو زهراء المعادى

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف لقطه بجوار سولانا ايست بالتجمع بأقساط10س

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع من سوديك بالتقسيط علي 10سنين

    Oaks Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٩٦٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكتييفات استلام فوري في التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٦٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز لوكيشن في زهراء مدينه نصر

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    عمارات القوات المسلحة, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل ارضي بجاردين في Taj City متشبطه بلكامل

    Held Real Estate logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأحدث مشاريع الريدي بالتجمع قسط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ريدي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٣٥٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة ومفروشة بالكامل تطل على لاند سكيب

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع الخليفه المأمون, روكسي, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه ارضي 177متر + 210 متر حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقه و اقل سعر فى كريستال بلازا بالمعادى

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٢٧١٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بخصم 4 مليون كمبوند ساكن وعايش بالفعل

    Falcon for Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بافضل سعر بكمبوند ستون ريزدنس

    Gold Routes logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقه غرفتين خطواط من التسعين بالتجمع+مقدم5%

    Roots Real Estate logo image

    فالنسيا فالي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بتشطيبات فاخرة في اميز موقع بهايد بارك

    Boundless For Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقرب شقه للشارع

    التوحيد للاستثمار العقاري logo image

    زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى ليك فيو ريزيدينس بسعر مميز

    Feeds logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٥٬٧٠٣ جنيه/متر مربع