شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 508

18,968 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري بتشطيب Luxury + تقسيط 10س أو خصم 34%

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٧٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 3غرف جاهزة للمعاينه في زيزينيا المستقبل سيتي

    Roots Real Estate logo image

    زيزينيا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٩٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 150م متشطبه بدون مقدم بالتجمع بأقساط حتي12سنه

    Roots Real Estate logo image

    نول, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقتك في Kardia Compound R8 – قلب العاصمة

    Feeds logo image

    كارديا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٢٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبه بالتكييفات في كمبوند ٩٠ افينيو

    Oaks Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٨ متر مربع

    ١٢٬٢٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر متشطبة بالكامل للبيع في ميفيدا كريسنت

    New Avenue Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٢١٬١٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه 175+185 حديقه في ذا سكوير

    Smart Step logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٣٢٬٠٠٠ جنيه

    اختيار مثالي للسكن أو الاستثمار: أرض بجاردن خاصة

    Feeds logo image

    سيليا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٢ متر مربع

    ٧٢٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن مساحة كبيرة للبيع في القاهرة الجديدة

    Smart Step logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع داخل كمبوند زا سيتي فالي

    Feeds logo image

    ذا سيتي فالي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل بالتكيفات - اكبر مساحة حديقة خاصة

    Edge Real Estates logo image

    فورتين جولف ريزيدنس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢١ متر مربع

    ١٤٠٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٨٧٬٥٠٠ جنيه

    استوديو أرضي للبيع في تاج سيتي بسعر مميز

    Feeds logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    1

    ٥٨ متر مربع

    ٦١٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه165م متشطبه+حديقه115م بمقدم 1.5مليون بفيو مميز

    متصدر

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٦٥ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف تشطيب كامل سمارت سيستم ف تريو جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٥٣٤٬٧٠٠ جنيه

    امتلك شقتك دور ارضى بجاردن استلام فوري أويا،R7

    Feeds logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٢٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في قلب التجمع الخامس –بمنطقة الأندلس

    Feeds logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بجاردن 130م استلام فورى في هايد بارك

    Brokers Hub logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في القاهرة الجديدة كمبوند هايلاند

    Remax Today logo image

    هايلاند بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م تسليم فوري جاهزة للمعاينة فـ قلب العاصمة

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 191م متشطبة بكمبوند 90 افينيو التجمع الخامس

    Oaks Real Estate logo image

3

    2

    ١٩١ متر مربع

    ٦٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة | حديقة خاصة | ديستركت 5

    Good Vibe Homes logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٤ متر مربع

    ٩٢٬٩٨٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    * تقسيط حتى 6 سنوات في أحدث مشاريع NORTH HOUSE

    Feeds logo image

    نورث هاوس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بجاردن للبيع فى جاليريا بسعر مميز جدا

    Feeds logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٢٬٣٧٢٬٧٧٥ جنيه

    متشطبة بالتكيفات افضل فيو في الكمبوند مقدم و اقساط

    Boundless For Real Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ٩٣٬٧٣٣ جنيه/متر مربع