شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 510

18,968 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى عمارات نقابة المهندسين بالقرب من سيت

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    طريق النصر, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بفيلات البنفسج ١ فيلات التجمع الاول

    sms for RealEstate logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٧٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل في سوديك ايست فيو مفتوح اقل مقدم

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٩ متر مربع

    ٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة متشطبة للبيع في ديستريكت 5 باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٩٥٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لفترة محدوده استلم شقة 118م متشطبه بمقدم5%قسط

    Bright logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٦٠٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٬٨٠٧٬٦٧٦ جنيه

    استلم الان شقة160+جاردن ب1.8مقدم او كاش10.8مليون

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥١٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين الان شقه بجاردن بـ The ICON بالتجمع+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٩٬٥٤١٬٢١٠ جنيه

    احجز وحدتك ف هايد بارك بحديقه ومتشطبه موقع متميز

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٦٧٬٦٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينتي133م فيو وايدجاردنB11بجوارالخدمات

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين ارضي| استلام فوري بخصم 40% | بيتا جرينز

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٣٤٧٬١٨٤ جنيه

    شقة للبيع فى قلب القاهرة الجديدة استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ١١١٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو فلل مباشر شقة ريسيل سوديك ايست فوري (اقل سعر)

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٤٩٬٠٦٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة ١٤٥م بحديقه خاصة ١٠٤م بالرحاب لقطه

    Makka Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٤٬٤٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بمقدم5% للبيع في سراي بجوار مدينتي بتقسيط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    طريق السويس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬١٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من ماركت في سوديك ايست شقة بجاردن فوري فيو فلل

    Allocate Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٤٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن بأقل سعر و0%مقدم في لاميرادا المستقبل

    Roots Real Estate logo image

    لاميرادا المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٢٥٬٤٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا توين هاوس للبيع – مدينتي (فيلات الفورسيزونز)

    Feeds logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 70م مميزة للاستثمار بمقدم 10% مع مدن بالتجـمـع

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع داخل كمبوند وان بيس – التسعين الشمالي

    sms for RealEstate logo image

    وان بيس, شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن 207م كورنر استلام فوري

    Mrkt Shake logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك الان شقة 3نوم فى كمبوند Sage Lakes بمقدم2.5%

    Roots Real Estate logo image

    سيدج ليكس ريزيدنس, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع أو للإيجار في الشويفات – التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    الشويفات, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة بجاردن بفيو مفتوح فى موقع مميز

    IRTKAZ logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨١١٬٥٠٠ جنيه

    وحدة أرضي بجاردن أستلام فوري بمقدم أقل 1,000,000 M

    Lovera Development logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – 240متر- Group 85 – دور ثاني

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع