شقق بحديقة للبيع في القاهرة, صفحة 445

18,968 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ١٩٬٩٨٨٬٠٤٠ جنيه

    شقة متشطبه استلام فوري للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٨٩٠٬٤١٢ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبه للبيع في كايرو فستيفال سيتي

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٩٩٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع في تاج سيتي - منطقة T

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب بحرى تقسيمة رائعة امام جاردن 8

    New Avenue Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٤٨٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر غرفه زد ايست موقع مميز استلام فوري

    Evergreen Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف متشطبه فيو مميز على لاندسكيب بقسط 8 سنين

    Apart Real estate logo image

    كريسينت واك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ١٠٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى اللوتس الجنوبى تشطيب خاص بالمطبخ

    Escan Group logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٠٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 10 سنوات شقه للبيع في المقصد

    Egypt Best Properties logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢١ متر مربع

    ٥٧٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٥٢٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بجاردن خاصه بمقدم 550 الف جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    بلوفير, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٧١ متر مربع

    ٧٧٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٨٦٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة استلام فورى فيو على حمام السباحة

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في كمبوند بالم سيتي - بالدائري

    Chances Real Estate logo image

    بالم سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٢٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في سنترال هايدبارك بمقدم5%اقساط ل8سنين

    Egypt Best Properties logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٩٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    متاح شقة 285م بجاردن للبيع في الرحاب1

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة ارضي بجادن 130متر في كمبوند جالير

    Property Hills  One logo image

3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في هايد بارك اكتوبر

    Egypt Best Properties logo image

    جراند لين،, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٨ متر مربع

    ٩٥٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي القاهرة الجديدة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقه مقدم ٥،٥٠٠،٠٠٠ في ديستريكت 5 مراكز

    New Avenue Real Estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٩٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة للبيع بموقع مميز ف إيستاون

    The Way logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٩٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اقل سعر شقة بجاردن جاهزة متشطبة فيفث سكوير

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٦٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقة استلام فورى مطلة على الشارع الداخلي

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٩٬١٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقساط تصل الي 8 سنين شقه للبيع في هايدبارك سنترال

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع في موقع مميز في هايد بارك سنترال

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠١ متر مربع

    ٩٤٬٠٥٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة – موقع مميز جدًا مباشر على اللاندسكيب

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٩٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزه للسكن متشطبه بااقل مقدم فى سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ١١٦٬٢٧٩ جنيه/متر مربع