شقق بحديقة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 4

400 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع امتداد غرب الجولف التجمع الخامس

    Masar Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٤٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام للبيع في ذا بروكس التجمع

    Key Point for real estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٤٢٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

    كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٢٬٢٩٨٬٤٠٠ جنيه

    اخر شقة متشطبة للبيع بالتقسيط في كمبوند قطامية

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٣٥٬١٤١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك 152م في زهراء المعادي قدام نادي وادي دجلة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع -غرب الجولف فيو مفتوح وموقع مميز

    clear scope logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٤١٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م فى قطاميه جيت استلام فورى على حمام سباحه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155م تقسيمه مميزه مفروشه وبالجراج بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بدروم بحمام سباحة وحديقة خاصة – للبيع

    Property Network logo image

3

    2

    ٣٢٦ متر مربع

    ٢٤٬٥٣٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 137 متر بوان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٣٣٬٥٧٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٤٣ متر مربع

    ٢١٬٨٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ديونز صف أول جولف بحمام سباحة لقطة

    Egypt Best Properties logo image

7+

    7+

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالجراج على حمام السباحه فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190 متر بسعر محروق تشطيب كامل برج وفيو مميز

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس استلام فوري بخصم الكاش30%

    Western House logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٦٣٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بأقل سعر بجوار كايرو فيستفال بمقدم 5%

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سما موقع مميز على الدائرى بفيو جاردن

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٩٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٦٢٬٦٠٠ جنيه

    شقة 126م prime لوكيشين دايركت علي دائري المعادي

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٨٣٬٧٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 195م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقساط تصل الي 14 سنة شقة 145م prime لوكيشين

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور ارضي متشطبة للبيع في قطامية جاردنز

    Catchers investment logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع: شقة أرضي – غرب الجولف اكستنشن، القاهرة

    Property Network logo image

3

    4

    ٣٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع