شقق بحديقة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 3

400 عقارات أخرى
  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في وان قطامية على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 138 متر بوان قطاميه فيو امامي تشطيب الترا لوكس

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣٧٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن مميزه جدا للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في سما - فيو جاردن بسعر مميز

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم للبيع في أميز لوكيشن بجوار كايرو فيستفال

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٥٩٬٩٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في غرب الجولف ليها حديقة خاصة

    شركة البحيري جروب logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو (جاردن + lagoon) شقة بالقرب من كايرو فيستيفال

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٩٩٨٬٢٧٠ جنيه

    شقه 126م علي واجهتين واخده دابل فيو بالتقسيط

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جاهزه للسكن الفوري ف سرايات القطاميه

    Closer logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٣٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بسعر مميز للبيع بوان قطاميه تكمله اقساط

    Ring Road Real Estate logo image

1

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري+جاهزة للمعاينه بأقل سعر بالتجمع

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    360م بزمنت للبيع بامتداد غرب الجولف بحديقة 180م

    Find Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفرش وعائد استثماري في كمبوند القطامية جاردنز

    Next Door Consultancy logo image

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٣٨١ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع امتداد ويست جولف القاهرة الجديدة

    Property Network logo image

3

    3

    ٢٦٧ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى كمبوندوان قطامية على الدائرى -فيومميز

    Chances Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم شقه تكمله اقساط غرفتين مشروع قطامية جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٤٢٥٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس جاهز للسكن برووف خاص

    The Polygon logo image

    ماونتن فيو اكزيكتيف ريزيدنس قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٥١٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الآن بجوار كايرو فيستيفال بقسط 12سنة

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٦٠٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بتقسيمه وبرج مميز جدا للبيع بوان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٨ متر مربع

    ٤٩٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع موقع مميز وهادئ بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فيو مميز جدا على اكبر جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع