شقق بحديقة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 2

400 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬١٩٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل سعر شقه 3غرف استلام فـوري في سرايات القطاميه

    متصدر

    Roots Real Estate logo image

    سرايات القطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٢٧٬٧٣٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 189م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٣١٬٧٤٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 4 غرف ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

4

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 198م فيو مميز جدا على اكبر جاردن فى وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٢٥٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 260 م في غرب الجولف نصف تشطيب فيو لاندسكيب

    Scout Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بحمام سباحه في قطاميه جاردنز

    قطامية جاردنز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٦١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بحديقة خاصه 260م + 62 كمبوند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٥٧٬٧٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر لقطة في كمبوند البارون سيتي بدائري

    Chances Real Estate logo image

    بارون سيتي, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٢١٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بحديقة 120م غرب الجولف 210م بالتقسيط

    شركة البحيري جروب logo image

3

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيغ في ذا بروكس استلام فوري لوكيشن مميز

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكسترا سوبر لوكس | حمام سباحة خاص | قطامية ديونز

    Darcom for Real Estate logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    7

    7+

    ٨٤٥ متر مربع

    ١١٢٬٤٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في غرب الجولف 290م استلام فوري- فيو جاردن

    Pro House logo image

4

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأقساط للبيع بغرب الجولف فيو جاردن - اسانسير

    Scout Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع في ديستريكت 5 مراكز

    Spade consultancy logo image

    مساكن ديستريكت 5, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٧٠ متر - تطل على الحديقة - امتداد غرب الجولف

    Scout Real Estate logo image

    امتداد غرب جولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة شقة دور تاني تشطيب شيك بغرب الجولف

    One Plus Consultants logo image

3

    2

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بفيو مفتوح اقساط 12 سنه باقل سعر

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    غرفتين للبيع بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع-قسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤١٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل للبيع بكومباوند vgk |palm hills

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاول مره أقل مقدم وقسط ع 12 سنه اميز ارض ف التجمع.

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بجاردن في كمبوند وان قطاميه علي دائري الم

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م متشطبه سوبر لوكس فى كمبوند وان قطاميه

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع