شقق بحديقة للبيع في القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, صفحة 8

400 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٢٢٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    155م متشطبه الترا سوبرلوكس لقطه على دائرى المعادى

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 155 متر ب وان قطاميه فيو امامي تقسيمه مميزه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تشطيب سوبر لوكس شامل العفش والاجهزه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اعادة بيع 87م بمقدم 1,250,000 و تقسيط ع 4 سنين

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ١٤٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى 94م اعادة بيع كاش بنص سعر الشركه

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اعادة بيع فى قطاميه جيت معمار المرشدى

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة تشطيب فاخر للبيع فوري ف قطامية هايتس

    New Avenue Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٠ متر مربع

    ٣٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين استلام فورى وجهه ب 2مليون فى قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٨٧ متر مربع

    ٢٢٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جاردن امتداد غرب الجولف – موقع مميز

    sms for RealEstate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٠٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 94م مميزه استلام فورى فى قطاميه جيت المعادى

    MRG Real Estate logo image

2

    1

    ٩٤ متر مربع

    ٢٢٬٣٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٢٢٬٠٠٠ جنيه

    3نوم بأفضل لوكيشن بالتجمع وبأقساط12سنه في ذا بروكز

    Roots Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩١٬٠٠٠ جنيه

    وحده اداريه تكلمه اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

4

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٧٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مشروع كمبوند غرب الجولف فيو جاردن مربع السفارات

    sms for RealEstate logo image

4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن تكمله اقساط للبيع بكمبوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3غرف بجاردن و تراس فى كمباوند وان قطامية

    INVEST PRO logo image

3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2نوم بجوار CFC في ذا بروكس بأقل سعر+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٩٬١٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر بوان قطاميه فيو امامي شامل العفش

    Ring Road Real Estate logo image

3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تحفة للبيع بكمبوند وان قطامية 165م متشطبة بالجراج

    Ring Road Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158م مميزه 3 غرف فى وان قطاميه تكملت اقساط

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سما – إطلالة على جاردن بدائري

    Chances Real Estate logo image

    سما القاهرة, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بجوار كايرو فيستيفال بالتجمع بقسط12سنه

    Roots Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٦٧٬٣٢٩ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضى بحديقه + تراس فى وان قطاميه 4 غرف

    MRG Real Estate logo image

4

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٢٩٬٠٦٩ جنيه/متر مربع