شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 65

1,658 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في شارع فلسطين

    Q VISION logo image

    شارع 291, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢١٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج السفلي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    شارع الاسراء, مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٣٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشطر الثاني

    Q VISION logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في السفير، مصر الجديدة 110م موقع مميز

    Bond & Key logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة في الرحاب – المرحلة الخامسة

    Bond & Key logo image

    الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع لقطة – البنفسج عمارات – التجمع الأول

    Better Estate Investment logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٣١ متر مربع

    ٣١٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطة للبيع – دار مصر الأندلس-المرحلة الثانية

    Better Estate Investment logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو امريكان سيتي

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بموقع متميز في البنفسج

    Smart Assets Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في الرحاب تشطيبات خاصة بالكامل

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

    الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر 130م2 شارع رئيسي

    Remax Style logo image

    شارع يوسف عباس, الاستاد, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالتجمع الخامس جنوب الاكاديمية (ب) 220م

    Bond & Key logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع الميرغني 190م متشطبة

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل شقة متشطبة في كمبوند سوديك فيليت امام ميفيدا

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ,فرصة استثمارية رائعة ,موقع مميز تشطيب فاخر

    Remax 360 logo image

    شارع محمد كريم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع مساكن المقطم, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 180م للبيع قرب ميدان المحكمة بمصر الجديدة

    Good Deals logo image

    شارع ابو بكر الصديق, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشطر الثاني - زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    الشطر الثانى, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٣٠٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 500م فيو مفتوح بمصر الجديدة

    Remax Style logo image

    شارع بيروت, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    5

    4

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مذهلة للبيع في اللوتس الشمالية – التجمع

    Better Estate Investment logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٤٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المقطم الهضبه العليا

    Q VISION logo image

    شارع 9, الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م تفرعات نبيل الوقاد

    Property insider logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 160م تفرعات شارع النزهة

    Property insider logo image

    النزهة, القاهرة

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع عمارات المسقبل

    Q VISION logo image

    طريق مدارس الهضبة الوسطي, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    1

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م بكمبوند لايف بالتجمع الخامس

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٨٬١٨١ جنيه/متر مربع