شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 64

1,658 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مساكن شيراتون صقر قريش

    Better Estate Investment logo image

    شارع صقر قريش, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مدينه نصر

    Q VISION logo image

    شارع ابو داوود الظاهري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه وسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة خلف جنينة مول بمدينة نصر

    Good Deals logo image

    المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الهضبه الوسطي كمبوند لوجور

    Q VISION logo image

    لوجور, الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند دار مصر الاندلس قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٢٤٬٤٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمطبخ والتكييفات في اللوتس الشمالية

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٩ متر مربع

    ٣٤٬٢٤٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينة نصر المنطقه الثامنه

    Better Estate Investment logo image

    المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مارفل فيو حمام سباحة تشطيب فاخر

    مارفيل سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لُقطة للبيع في الرحاب – تشطيب سوبر لوكس

    Better Estate Investment logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٥٤٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب – مجموعة 78

    Capital Lords Real Estate logo image

    شمال الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠١ متر مربع

    ٤٢٬٢٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بميدان الحجاز مصر الجديدة،

    Better Estate Investment logo image

    شارع الحجاز, ميدان المحكمة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠١ متر مربع

    ٢٧٬٩٠٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مصر الجديدة منطقة ميريلاند نزيه خليفة

    Bond & Key logo image

    شارع نزيه خليفه, الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٦٬٤٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ارقي احياء دجلة المعادي

    Fine Art House logo image

    شارع 233, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٣٬٠٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب في القرنفل فيلات في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٤٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن للبيع في افضل موقع في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى المعادى - القاهرة - مصر

    TG West Realtor logo image

    شارع 206, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٦٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في افضل لوكيش في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    5

    4

    ٣٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ميلسا – أرض جولف، مصر الجديدة

    Better Estate Investment logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٨٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه في كمبوند فيليدج جيت التجمع الخامس

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بتقسيم اللاسلكي تشظيب سوبر لوكس

    Q VISION logo image

    شارع احمد كامل, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة في قلب سرايات المعادي للبيع

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دجلة المعادي موقع مميز ٢١٠ متر

    Maadi Estate Agents logo image

    شارع 232, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٥٢٣ جنيه/متر مربع