شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 63

1,658 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المعادي الجديدة قريبة من شركة جابكو

    Q VISION logo image

    شارع فلسطين, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٠٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه زهراء المعادي الشطر السابع

    Q VISION logo image

    الشطر السابع, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضيه للبيع في كمبوند الاشرافية بالتجمع الاول

    Al Maz Real Estate logo image

    الاشرفية, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في النرجس عمارات قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس في النرجس – فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع علي شعراوي, النرجس 5, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110م للبيع نصف تشطيب في سفير مصر الجديدة

    Good Deals logo image

    ميدان سفير, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢١٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ميفيدا بارسل 186م تشطيبات مميزة فيو جاردن

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١١٨٬٢٧٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    130م شقة للبيع بالمستثمرين الجنوبية التجمع الخامس

    Find Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع بالمطبخ في النرجس 1 قرب مستشفي الجوي

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤١٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٧٧١٬٧٤٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ذا ادريس ايست في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٩٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    160م شقة للبيع بالبنفسج عمارات متشطبة تشطيب هاي لو

    Find Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤١٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الدفاع الوطني في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ألترا سوبر لوكس بالنرجس الجديدة

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٠٩٠٬٠٠٠ جنيه

    اصغر شقة واجهة فى الشروق 123م بالقرب من مدينتى

    بيتي للمقاولات logo image

    المنطقة السادسة شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ١٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب 160م للبيع في المستثمر الصغير

    Elshams Real Estate logo image

    ذا فيلدج, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوي للبيع في التجمع الخامس بالحي الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع رقم 33, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٥٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    للبيع 156م في ميفيدا بارسيل بأقل سعر فيو جاردن

3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٥٧ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 303م للبيع كلاسيكية فاخرة في قلب الكوربة

    Good Deals logo image

    الكوربة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٣٠٣ متر مربع

    ٤٢٬٠٧٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كبيرة في مصر الجديدة بالقرب من الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة للبيع بالأندلس ٢ نصف تشطيب استلام فوري

    Find Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في الحي الخامس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 17, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بانوراما في الاندلس – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بكمبوند ديار ريزيدنس في التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    ديار, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٤١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه نص تشطيب للبيع في النرجس الجديده التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ والتكييفات بالبنفسج عمارات

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع