شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 40

1,650 عقارات أخرى
  • 21

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الديار ريزيدنس على حمام السباحة مباشر

    كمبوند الديار, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيلات تمر حنه نص تشطيب

    Remax Today logo image

    تمر حنه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاردن فيو للبيع اتجاه بحرى – مدينتي B3 أول سكن

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحرى للبيع بالتجمع الخامس – مفروشة | جاردن فيو

    مسجد فاطمة الشربتلي, الحي الثالث, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في متفرعات الطيران مدينه نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة سكنية بمصر الجديدة بالقرب من نبيل الوقاد

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع نبيل الوقاد, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بالسادسه شقه بحريه تشطيب حديث دور ثاني قريبه

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الشيخ محمد النادي, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه رائعه امتلك شقه فيو رائع علي شارع رئيسي دبل ف

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع محمد متولي الشعراوي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٦١٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بأرض الجلف فيو مفتوح بالفرش والتكييفات و

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف متشطبة بالكامل في مدينة نصر

    Smart Step logo image

    المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بمكان مميز بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع بالمطبخ بالنرجس عمارات بالتجمع ل5

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كمبوند في ستون ريزيدنس، القاهرة الجديدة*

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سوبر لوكس في الشطر الثاني زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٦٬٦٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مميز في شارع القناة ثكنات المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع القنال, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اغتنم الفرصة بالمنطقه السادسه بجوار حديقه الطفل شق

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع احمد فخري, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 112م مفروشة للبيع بعمارات تبارك -زهراء المعادي

    متصدر

    تبارك, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الرحاب 2 موقع مميز واقل من سعر السوق

    Soul Properties logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٥٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مفروشة بالكامل علي النيل في الزمالك

    Bond & Key logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٨٧ متر مربع

    ٧٢٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقه بجاردن بأميز كمبوند في شيراتون+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية 165م سمارت هوم فيو مفتوح

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع المستثمرين الجنوبية بالتجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع الجزيرة, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م الياسمين 8 تشطيب فندقي

    M.S.K Real Estate logo image

    شارع جعفر بن ابي طالب, الياسمين 4, الياسمين, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م للبيع اللوتس الجديدة شارع النوادي

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في ابراج طيبة زهراء المعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    نفق زهراء المعادي, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬١١١ جنيه/متر مربع