شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 37

1,650 عقارات أخرى
  • 17

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة3 غرف للبيع – البنفسج عمارات – تشطيب سوبر لوكس

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الشروق حي سابع 270م امام سعودي بحري

    Smartex logo image

    شارع 28, المجاورة الثانية, الحي السابع, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 280 م الحي التالت شرق ارضي بجاردن برايم لوكشين

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147متر للبيع 3 غرف–اللوتس الجنوبية–استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع–المستثمرين الجنوبي–كمبوند عربية-متشطبة

    Al Fanar Development and project management logo image

    عربية, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٣٢٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120متر للبيع غرفتين – (الأندلس 2) استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    2/2, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مفروشة على لاند اسكيب مباشرة– Stone Resi

    Kayan Real Estate & Property Management logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 225م سوبر لوكس بموقع مميز في قلب النرجس عمارات

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة في فيلا راقية بالبنفـسج 5 – موقع مميز

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع زكريا احمد, البنفسج 5, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 220 متر للبيع في النرجس 2 – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    النرجس 2, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية للبيع بمدينتي175م تشطيب مميز وايد جاردن

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع النرجس عمارات 243 متر الترا سوبر لوكس

    M.S.K Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٣١٬٠٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع اللوتس الشمالية التجمع الخامس 155 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع فى التجمع الخامس- الحى الاول

    Feeds logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أمورادا بارك بالقرب من هايد بارك

    M.S.K Real Estate logo image

    أمورادا القاهرة الجديدة, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧٤٬٨٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه الترا للبيع بالمطبخ و التكييفات في الاندلس 2 ا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع التسعين الشمالي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    - نوع الوحدة:شقه للبيع في ارض الجولف مصر الجديده

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في الزمالك

    Remax Style logo image

    الزمالك, القاهرة

    4

    3

    ٣٦٠ متر مربع

    ١١١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع خلف مدرسه اخناتون 230 م

    El-Nemr LTD logo image

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع أرضي بجاردن 89م +50م جاردن

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٨٩ متر مربع

    ٦٧٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مودرن في افضل لوكيشن في سرايات المعادي

    Maadi Estate Agents logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نادرة للبيع – عمارة أوزوريس، جاردن سيتي

    RE/MAX Al Mohager logo image

    ميدان جاردن سيتي, جاردن سيتي, القاهرة

    3

    2

    ٣٤٠ متر مربع

    ٣٠٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٧٥ م ف ش بهجت علي الزمالك

    Royal Home logo image

    شارع بهجت علي (ابن النبيه), الزمالك, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة مع حديقة خاصه، دقائق من طريق السويس

    Smartex logo image

    بانوراما الشروق, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الثالث شرق 270م اول دور بحري

    Smartex logo image

    المجاورة الخامسة, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع