شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 33

1,650 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 190م 3غرف – 2حمام سوبر لوكس – دور ارضي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عمر ابن الخطاب, حي السفارات, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن 110م +45م للبيع بالمرحلة التامنة

    Modern Homes realestate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٦٨٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في النرجس الجديدة – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في النرجس 6 فيلات - مفروشة بالكامل

    Chances Real Estate logo image

    شارع عمر مكرم, النرجس 6, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 4 غرف في كريسنت اوبن فيو علي السنترال بارك

    Picky Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٤ متر مربع

    ١١٨٬٨٥٢ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٩٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فى مدينتى شقه للبيع 200م فيو وايد جاردن بانوراما

    Zone Properties . logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 28

    شقة

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – إطلالة مباشرة على النيل-المعادي

    متصدر

    Property Network logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تبحث عن الفخامة والمساحات الواسعةفي مصر الجديده؟

    The Homies logo image

    شارع عمر بن الخطاب, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة بمساحة واسعة في شارع الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة كاملة الدور بميدان الحجاز

    Good Deals logo image

    ميدان الحجاز, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٨٧ متر مربع

    ٢٧٬٨٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جدا للبيع – أول سكن – بكمبوند غرب الجولف

    Monte Mar logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 190م بحريه مربع الوزراء شيراتون هليوبوليس تشط

    متصدر

    Digital State logo image

    شارع مركز المعلومات, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٤٬٢١٠ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 270م للبيع في جميل فؤاد نص مفروشة مدينة نصر

    Good Deals logo image

    شارع الجميل فؤاد, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٠ متر مربع

    ١٨٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة ٢٠٠م تشطيب سوبر لوكس بالدور الثالث

    Good Deals logo image

    شارع طه حسين, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 240م تشطيب كامل شارع الثورة

    Good Deals logo image

    شارع الثوره, الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو للبيع 67م بنوشن – جولدن سكوير

    Good Deals logo image

    نوشن القاهرة الجديدة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٦٧ متر مربع

    ٤٤٬٧٧٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة ١٧٥م² للبيع شارع سيد زكريا بشيراتون

    Good Deals logo image

    شارع سيد زكريا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 156م للبيع متشطبة بالكامل - فيو مفتوح

    Brick Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في منطقة فيلات الجامعة الأمريكية بالتجمع

    ZF Property logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 145 متر للبيع بالمعادي سرايات

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٣٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة 200 متر للبيع بالمعادي الجديدة

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    شارع النصر, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس استلام فوري عالتسعين الشمالي مباشرة

    El-Nemr LTD logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 150م بصفوة الأندلس – موقع متميز وخدمات

    Good Deals logo image

    الاندلس الجديدة, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ألترا لوكس 220م بجنوب الأكاديميه

    Al Ofok Investment logo image

    حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 300 متر تشطيب كامل في المعادي شارع 106

    Good Deals logo image

    شارع 106, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع