شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 27

1,650 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في قلب مصر الجديدة – أرض الجولف | موقع

    Digital State logo image

    شارع النزهه, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر لقطة ارضي بحديقة خاص بكمبوند غرب الجولف

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متشطبة في النرجس استلام فوري بتقسيط

    KMG Real Estate logo image

    محور جمال عبد الناصر, التجمع الثالث, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بالرحاب 155 متر بالاسانسير بسعر لقطه ...

    Cairo Aqar Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة٢٢٠ م- موقع مميز للغاية -جاهزة للتسليم

    Remax The Address logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣١٬١٣٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة -شقة 140م متشطبة بالكامل جاهزة للاستلام

    Remax The Address logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة شقة بجاردن بسعر مغري في ستون ريزيدنس

    Remax The Address logo image

4

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | بلومفيلدز من تطوير مصر - موقع مميز

    Flag square Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس جاهزة للسكن في معادي فيو الشروق

    Next Door Consultancy logo image

    بارك سايد الشروق, معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – موقع فائق التميز مصر الجديدة

    RE/MAX 1st Choice logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٨ متر مربع

    ٣٧٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة بمصر الجديدة للبيع

    RE/MAX 1st Choice logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بفيو داخلي مميز وباكية جراج في معادي فيو

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع في باڤاريا تاون بدائري المعادي

    Chances Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٥٥١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 280م بالتجمع امام مول اربيلا بلازا

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    ارابيلا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120 متر متشطبة للبيع مدينة نصر محور محمد على

    Vida Solutions logo image

    محور المشير محمد علي فهمي, الحي العاشر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    270م/حى 3 شرق/ارقى الاحياء /متاح اكتر من دور

    Smartex logo image

    المجاورة الثانية, الحي الثالث شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٦٠ متر مربع

    ١٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف للبيع جنوب الأكاديمية التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    محور العروبة, المنطقة أ, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سراي على الكلوب هاوس

    KAMF logo image

    كرونز ساراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باللوتس الجنوبي تاني نمرة من شارع النوادي

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٠٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه من شارع التسعين الشمالى , اللوتس الشماليه

    Remax 360 logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٧٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٠م مسجلة تشطيب إكسترا سوبر لوكس بالمعادي

    Good Deals logo image

    شارع اللاسلكي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب الرحاب لوكيشن مميز جدا وبسعر لقطه

    H-House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ب الرحاب لوكيشن متميز جمب جميع الخدمات

    H-House logo image

    شارع الامام الشافعي, الرحاب المرحلة الثانية, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٥٤٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢١٠ م للبيع في شرق الأكاديمية استلام فوري

    El-Nemr LTD logo image

    شرق الاكاديمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع زهراء المعادي المعراج السفلي استلام فوري

    Town River logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع