شقق للبيع في القاهرة في عمارة بأسنسير, صفحة 25

1,650 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٩٥٣٬٠٠٠ جنيه

    فرصه مميزه للسكن او الاستثمار باقل مقدم في شيراتون

    Rikaz logo image

    مساكن شيراتون, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    2

    1

    ١٠٧ متر مربع

    ٥٥٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس مميز تشطيب كامل مع مصعد في باتيو ١

    Do estate logo image

    الباتيو 1, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٥٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة فوري ريسيل في التجمع الخامس AUC

    clear scope logo image

    حى اسكان الجامعه الامريكية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    رووف للبيع البنفسج فيلات برايم لوكيشن فيو جاردن

    East House logo image

    البنفسج 8, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالبنفسج التجمع الاول بجوار الخدمات

    East House logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بالرحاب 2 بالمرحله التاسعه 162م

    East House logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بالمنطقة التامنة عمارات ارقي مناطق مدينة

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الثامنة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي 178م أرقي مرحلة B3 تشطيب فندقي

    Zone Properties . logo image

    B3, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٦١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    � فرصة مميزة بالشروق – المنطقة السابعة (تشطيب ألتر

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة السابعة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحري للبيع بالمطبخ والأجهزه في ريجينتس بارك

    Fortune Real Estate logo image

    ريجينتس بارك, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز قريب من الخدمات في جاردينيا هايتس3 حرف ح

    AMG. logo image

    جاردينيا سبرنجز, امتداد المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 190م للبيع بمدينة نصر بجوار سيتي ستارز

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عباس العقاد, المنطقة الأولى, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع على كورنيش المعادي تشطيب مودرن

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    2

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في اللوتس الجنوبية ڤيو مفتوح بحري

    AMG. logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مجمع المستشرين، بالقرب من الديار

    AMG. logo image

    المستشارين, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٣٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ويست جولف التجمع الخامس القاهرة الجديدة

    Masar Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة | للبيع | الزمالك

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع شجرة الدر, الزمالك, القاهرة

    2

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٤٨٬٨٧٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 290م للبيع في أرض الجولف خلف دار الدفاع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع دار الدفاع الجوي, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مساحة كبيرة سوبر لوكس للبيع بالمعادي

    Wonder Homes For Real Estate logo image

    طريق مصر حلوان الزراعي, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطه بفيو خرافي وموقع جمب الهيلز وتشطيبات خاصه

    A to Z logo image

    شارع عثمان بن عفان, الرحاب المرحلة الخامسة, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٥٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جاردينيا هايتس 3 – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة130 متر للبيع – دار مصر الأندلس – التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – الأندلس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع – موقع مميز على التسعين الجنوبي

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع ال ٩٠ الجنوبي, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣١٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس الشمالية –التجمع الخامس

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع