شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 27

1,255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع | شقة في بالم هيلز نيو كايرو

    Aqarpedia For Resale logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في المرحلة الاولي متشطبة بالكامل بالفرش

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو لاجون متشطبة-في بالم هيلز نيو كايرو

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١٣٦ متر مربع

    ٥٥٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفة متشطبة بحري -بالم يلز نيو كايرو بفيو مميز

    متصدر

    Allocate Real Estate logo image

1

    1

    ٦٥ متر مربع

    ٦٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة استلام 2027 و أقساط حتى 2032

    Do estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٨٣ متر للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Do estate logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥١٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة مباشرة على البحيرة بالتقسيط حتى 2031

    Do estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٧٠٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بفيو مفتوح فى بالم هيلز بجانب آى سيتى

    Property  Hills. logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٤٦٠٬٧٠٠ جنيه

    فرصة في "بالم هيلز القاهرة الجديدة" |شقه سوبر لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٩٬٥٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه172م بحديقه متشطبه تقسيط على10سنين-نيوكايرو

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٧٬٧٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع بمساحة مميزة في بالم هيلز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة متسلمة للبيع في Bloomfields سعر 2,200,000

    Realtors logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – بالم هيلز كليو – سعر لقطة

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٧١٬١٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل مقدم !

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٦٥ متر مربع

    ١٠٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | وحدات محدودة !

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠٤٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك كاملة التشطيب علي 10 سنوات | اقل سعر !

    Egypt Best Properties logo image

1

    2

    ٧٥ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بأقل سعر فى التجمع الخامس و متاح تقسيط

    property hills Elite logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٨٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٦٤١٬٦٠٠ جنيه

    شقة بجاردن خاص+ناني ف بالم هيلز التجمع متشطبة

    Falcon for Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ١٥٬٣٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 4 غرف متكرر موقع مميز جدا باقل سعر في الماركت

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعرمميز استلام فوري في بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٥٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٣٢٧٬٠٠٠ جنيه

    بالم هيلز 250 متر - 4 غرف + غرفة معيشة + 5 حمامات

    Country For Real Estate logo image

4

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٣٠٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬١٥٧٬٤٠٩ جنيه

    شقة مريحة و صغيرة ارضي بجاردن

    The Polygon logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ١١٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل في التجمع استلام فوري و تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٠٦٬٩٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل ف التجمع علي استلام فوري تكيفات

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ١١٢٬١٤٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع ف بالم هيلز نيو كايرو مرحلة كليو

    Houseology logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع