شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 25

1,255 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز. مباشرة على البحيرة وواجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٥٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو في كليو بأقل مقدم و أقل سعر

    Country For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٣٬٨٦٥٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز يطل على البحيرة مباشرةً

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١٠٨٬٣٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٤٨١٬٠٠٠ جنيه

    موقع متميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٣٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف متشطبة للبيع بأقساط حتي 10سنوات-بالم هيلز

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن للبيع بأقساط 10 سنوات -بالم هيلز

    متصدر

    Go Green Egypt Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٨١٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٥٧٦٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز، إطلالة على المناظر الطبيعية والبحيرة

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٣٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٤٬٠٦٣٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز على البحيرة مباشرة مع حديقة مساحتها 57 م

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٠٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    أفضل إطلالة على أكبر بحيرة واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٩٠٬٥٨١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر كاملة التشطيب في موقع متميز.

    Country For Real Estate logo image

3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف تشطيب في موقع مميز جدا للبيع .

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٥م متشطبه على حديقة كبيرة جاهزة للاستلام

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي استلام فوري موقع مميز جدا فيو جنينه واسعه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مطلة على البحيرة مباشرة كاملة التشطيب

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٦١٬٦٠٠ جنيه

    شقه فيو مفتوح كامله التشطيب في بالم هيلز نيو كايرو

    New Avenue Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٧٩٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحري جاهزة للسكن متشطبة بالقسط تطل علي حديقة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٤ متر مربع

    ٧١٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٦٤٧٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقة ٤ غرف للبيع -كمبوند بالم هيلز التجمع

    Insider Real Estate Consultancy logo image

4

    4

    ٢٢٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز سعر ف كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل شقه ٤ غرف نوم + ليفينج استلام فوري تكمله اقساط

    Makanak Investments logo image

5

    5

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه ف كمبوند فاخر 9,700,000 قسط ع 5سنين

    Property Hills... logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ١٣٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع في بالم هيلز بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٤٥٬٨٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ومميزه في كمبوند بالم هيلز نيو كايرو

    ABAZA for real estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٣٨٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٢٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع شقة ارضي بجاردن فيو علي البحيرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٩٧٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٥٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه في قلب التجمع الخامس بخصم 38%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٩٣٬٢١٢ جنيه/متر مربع