شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 32

1,255 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض مميز شقه متشطبه بالكامل بموقع متميز في التجمع

    Egypt Best Properties logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع بمقدم 5% فقط و قسط حتى 12 سنه

    Egypt Best Properties logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٧١٬٩٢٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب و بإطلاله مميزه على اللاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٣٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبة بأقل مقدم في بالم هيلز نيو كايرو

    why solutions logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٤٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه موقع مميز باقل سعر لقطة

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقة 3 غرف متشطبه موقع مميز جدا باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري علي احلي ڤيو في الكمبوند PHNC

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل الي10

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٧٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Treasure Real estate logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر امتلك شقتك مشطبة بالكاملة اقساط تصل ل10س

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬٦٧٠٬٣٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مميز للبيع في بالم هيلز

    why solutions logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٢٬٨٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فيو بارك استلام فوري في بالم هيلز

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة للبيع بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٣٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بإطلالة مميزة للبيع بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٩٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو متشطب بالكامل بموقع مميز و إطلالة مفتوحة

    why solutions logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في بالم هيلز نيو كايرو – مساحة كبيرة بسعر مغرى

4

    4

    ٢٣٨ متر مربع

    ٥٢٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٥٦٬٨٢٨ جنيه

    شقة مميزة متشطبة بالكامل بسعر وموقع وفيو مميزين

    why solutions logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٤٥٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة مميزة ي بالم هيلز بسعر تنافسي موقع متميز

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٧٬٧٤١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٧١م للبيع في بالم هيلز نيو كايرو ب فيو جاردن

    Circle Realestate logo image

3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٥٨٬٤٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل باطول فتره سداد بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١٢٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فاميلي هاوس متشطب بدون مقدم و قسط 9 سنين بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ١٣٢٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ١٧٣ متر مربع

    ٣٩٬٠١٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | 3 غرف | بالم هيلز القاهرة الجديدة

    EST8 | Real Estate Advisory logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع بمقدم3% و اقساط10سنين تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز بمقدم 3% و اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع