شقق ببلكونة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, صفحة 30

1,255 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة ريسيل فيو فلل غرفة بالم هيلز نيو كايرو

    Allocate Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود!! شقة كاملة التشطيب للبيع

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ١٠٧٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع! ​​شقة كاملة التشطيب مع عرض.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٤ متر مربع

    ١١٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن للبيع مع عرض

    Egypt Best Properties logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة – فيو مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٥٥٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة استلام فوري بإطلالة مميزة في بالم هيلز

    why solutions logo image

2

    3

    ١٣٢ متر مربع

    ١٠٩٬٨٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٠٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر أرضي مع حديقة في موقع مميز في بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٥٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو أرضى بحديقة تشطيب كامل استلام 2027

    Do estate logo image

1

    1

    ٦٦ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٩١٨٬٧٩٣ جنيه

    استوديو في بالم هيلز نيو كايرو التسليم ٢٠٢٧

    Do estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩٨٬٨٣٩ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٤٥٧ جنيه

    استوديو في PHNC، استلام فى 2027، أقساط لمدة 6 سنين

    Do estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٩١٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب كامل شقة ريسيل تكملة اقساط في بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

2

    3

    ١١٦ متر مربع

    ٨٤٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٧٨٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم شقه استلام فوري قسط شهر اقل من ٣٠الف

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٤٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه الترا مودرن للبيع فى كمبوند بالم هيلز

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٥١٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م متشطبة فى بالم هيلز التجمع الخامس

    TREX logo image

2

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٨٧٨٬٥٣٩ جنيه

    ادفع 175الف فقط وامتلك شقتك مع بالم هيلز قسط 12سنة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٤١ متر مربع

    ٧٠٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في بالم هيلز بأقل من سعر الشركة

    IRTKAZ logo image

3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٣٧٥٬٥٥٤ جنيه

    ارخص سعر في السوق شقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٠٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه150م متشطبه استلام فورى بفيو لاجون,متبقى اقساط

3

    3

    ٥٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٥٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تسليم فوري بتشطيب فندقي امام الجامعة الامريكية

    Falcon for Real Estate logo image

2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر ارضي في بالم هيلز نيو كايرو استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م | استلام فوري | VGK | مطبخ وتكيفات.

    The Homies logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف للبيع في موقع مميز بمقدم 3% و اقساط 10س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٧٬١٤٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض خاص شقه للبيع بمقدم3% و اقساط10سنين تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٥٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 150 متر في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Good Deals logo image

2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٨٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفة نوم واحدة تشطيب كامل 70 متر في بالم هيلز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ١٣٢٬٦٥٧ جنيه/متر مربع