شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 8

90,673 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين واستلم فورا شقه (215 متر)بفيو مفتوح بسعر نادر

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ١٧٬٦٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٦٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب + ACs + مطبخ | فوري | جميع الغرف باطلالات !

    Falcon for Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٢٬٣٦٧٬٧٠٧ جنيه

    شقة للبيع في Fanadir Shores الجونة

    Utopia logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٨٢ متر مربع

    ٦١١٬٢٣٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت شقة تشطيب كامل 179 متر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٧٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع كاش في B10 باقل سعر 116م بحري علي فيو مفتوح

    Rikaz logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٤٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile View Apartment Sale in Zamalek prime Location

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٩٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile+Greenery View Apartment for Sale in Zamalek

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد انيس, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٦١٬٧٢٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٣١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Nile Serenity Meets City Luxury Apartment for Sale

    Homes Egypt logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٣٨٬٢٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف جاهزه للسكن فيو مفتوح بسعر مناسب

    Gaby's Homes logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٣٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٤٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع جاردن للبيع في ديستريكت 5

    Treasure Real estate logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي بحديقه ف لافيستا الباتيو أورو استلام فوري

    D.Signature logo image

2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٥٨٥٬٠٠٠ جنيه

    لبيع 155 م مع اكبر تراس روف تكمله اقساط حتى 2031

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٩٨٬٣٠٠ جنيه

    شقة 153م بحديقة 52م في سوديك إيست أوك ريزيدنس

    Selection Code logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٧٥٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٨٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في الشيخ زايد بقسط علي 12 سنه بجانب الرب

    Selection Code logo image

    إيفوار, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٨٠٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف بمقدم واقساط فيو على لاندسكيب جاهزة لسكن

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٩٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف في ديجويا نيو زايد-10س اقساط

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٠٬٥٨٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في لوجار نيو زايد | 115م² | مقدم 5% |

    Selection Code logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع تاج مصر باقساط تصل ل12 سنه بنيو زايد

    Selection Code logo image

    دي جويا ريزيدنس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٦١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٤٩٩٬٩٩٨ جنيه

    شقه استلام فوري بقسط علي 8 سنين مع igi

    Selection Code logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٢٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن متشطبه استلام فوري بقسط شهري 130 الف

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بفيرا استلام سنتين امامmsa ومول مصر ع10Y

    Selection Code logo image

    أقمار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في اكتوبر باقساط علي 8 سنوات

    Selection Code logo image

    أشجار ريزيدنس, حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في أو ويست أكتوبر

    Selection Code logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مع زيد بارك الدور السادس Rtm تكمله اقساط

    Selection Code logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٨٦٬٨٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٨٩٬٥٨٥ جنيه

    بنتهاوس فوري متشطب بـ كيان زايد مقدم 1.8م وقسط 4 س

    Selection Code logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٢٦٣ جنيه/متر مربع