شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 4

90,673 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استثمر ف 3وحدات استلام فوري متشطبين\دقايق من هايبر

    الحي الاول, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦١٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ميفيدا بوليفارد – فيو حمام سباحة

    Mr .Estates logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ١٣٩٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استوديو للبيع ديستريكت5 التجمع باقل من سعر السوق

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    استوديو

    2

    ٧٤ متر مربع

    ٩٥٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بجوار هيلتون فيو ساحر على النيل بعائد بالدولار

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    1

    ٤٢ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم اجمد فيو ساحر على النيل بتشطيب فاخر+تكييفات

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع كورنيش النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    1

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٣١٬٧٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ف ديستريكت5 بالقاهرة الجديدة باقل سعر

    متصدر

4

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه بخصم 40%شقه بأفضل سعر بفيو مفتوح بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي(260م) على نيل الزمالك مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    2

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جناح فندقي شايف النيل من كل الاتجاهات مجهز بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    شارع محمد مظهر, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٦٨٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بدون مقدم(135متر) بسعرلقطه بفيو بحري بالكامل

    Falcon for Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا (160م) بأقل سعر بفيو مميز بتشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٨٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بخصم 50% استلم 3غرف ماستر تشطيب كامل على المفتاح

    Falcon for Real Estate logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    (177متر)بخصم مميز تشطيب راقي بفيو مفتوح على الجولف

    Falcon for Real Estate logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميدل ديستريكت5 باقل من سعر السوق لقطه

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ١٧٤٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقة بتشطيب VIP في الكمبوند بفيو مفتوح جولف

    Falcon for Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٦٬٧٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم مليون ٢٠٠ شقه لقطه 170متر جاهزه للمعاينه

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 850 الف استلم 110م بتشطيب كامل بقلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٧٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو عظيم لشقه (155م) بتشطيب فاخر لوكيشن مميز

    Falcon for Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ١١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 790 الف=استلم (205 متر)صف اول+تشطيب كامل

    Falcon for Real Estate logo image

    لاجون, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في جاليريا مون فالي باقل من سعر السوق

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاخره بفيو خيالي من 3 وجهات على Water Feature

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف ماستر_ فيو مفتوح على Pool اقل سعر من Lavista

    Falcon for Real Estate logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    750,000=شقه (208 متر _فيو مفتوح على Water Feature)

    Falcon for Real Estate logo image

2

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٦٠٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 3نوم بيع كمبوند ميفيدا اعمار التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٤٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم (176متر ) بتشطيب كامل بفيو مفتوح ع لاندسكيب

    Falcon for Real Estate logo image

    ستودا, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع