شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 23

90,799 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص واميز شقه ٢٠٠ متر متشطبه جاهزه للسكن احسن فيو

    جاليريا ريسيدنس, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٥٧٬٥٦٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٩٬٣٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساحه شقه كبيره متشطبه على فيو بحيرات بجوار AUC

    كمبوند لاميرادا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٤ متر مربع

    ٥٨٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه ارضي بحديقه في لافينير فيو مميز جدا

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين في جرين سكوير فيو مميز جدا

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٣٢٬٦٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ب5%مقدم وقسط ع 10س امتلك وحدتك متشطبه بمستقبل سيتي

    متصدر

    GCR Developments logo image

    سمو بوليفارد, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٨٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقةللبيع في النرجس 1 أرقي لوكيشن في التجمع الخامس

    Next Level Properties logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٤٦٬٧٦٨ جنيه

    باقل مقدم وتكملة اقساط شقه غرفتين للبيع في تاج

    S signature logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كورنر لوكيشن مميز تطل على نوافير المياه

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٧٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه باقل سعر فالسوق و افضل موقع فالمشروع

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقه غرفتين متشطبه بالفرش في الجولدن اسكوير

2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ٢٠٠ متر استلام فوري في الجولدن اسكوير

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز شقه ارضي بجاردين ٣ غرف متشطبه في التجمع

3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 200م بجاليريا فيو لاندسكيب مباشر

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر لوحدة غرفتين بإطلالة مزدوجة تقسيط 10 سنوات

    Apart Real estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٧٦٬٧٨٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل متشطبه بالكامل استلام فورى في ديستركت 5

    Catchers investment logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٨٠٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م² | 3غرف على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في سراي S1 – القاهرة الجديدة

    Laucienda For Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة بموقع مميز جدا في زيد ايست

    متصدر

    Remax The Address logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ٥٧٬٥٥٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة 157م² | 3غرف على زويل – Seven Residence أكتوبر

    Foton Real Estate logo image

    ذات, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٥٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة خاصة استلام فوري - بموقع مميز باقل سعر

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٥٨٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين متشطبه للبيع في جاردن سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    نيو جاردن سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٢٣ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3 غرف استلام قريب في اول التجمع ع 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع