شقق ببلكونة للبيع في مصر, صفحة 26

90,799 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في او ويست 3غرف متشطبة 177م

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٦٢٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٩١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 270م على السويس دايركت بمقدم 5% من لافيستا

    متصدر

    GCR Developments logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    4

    4

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط على 10 سنين بمقدم 10% فى الشيخ زايد

    Square Real Estate logo image

    بهجة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٢٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه140م بمقدم 720الف واول قسط بعد 6 شهور ع 8سنين

    Evergreen Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس 4غرف استلام فوري بمقدم 10% واقساط علي 8 س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزه 120م استلام فوري في صن كابيتال

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٤١٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٧١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن استلام فوري بمقدم 10% تقسيط ل8س

    Evergreen Properties logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٣ متر مربع

    ٤١٬٦٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٦٢٣٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا 119م متشطبة جاهزه للاستلام-قسط ع12سنوات

    Z Investments For Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٩٧٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة غرفتين في Vye استلام فوري-متشطبة بالكامل

    Egypt Best Properties logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف أو ويست متشطبة جاهزة بموقع مميز

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه ريسيل متشطبة بدون اوفر فى اويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٤٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٨٦٤٬٩٢٠ جنيه

    شقه غرفتين في o west بمقدم 470الف واقساط علي 9 س

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ٩٩ متر مربع

    ٦٩٬٣٤٢ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسلام فوري باقل سعر شقه تشطيب كامل او ويست

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن استلام فوري متشطبة اق

    Evergreen Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٨٬٣٨٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بسعر مميز في كازا بيفرلي هيلز

    Zayed Homes logo image

    كازا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في أفضل لوكيشن بزايد | جاهز للسكن

    Inn Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ٢١٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة 4 غرف نوم موقع مميز استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٦٣٬١٨٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر شقة جاهزة للاستلام نصف تشطيب في أشجار سيتي

    Evergreen Properties logo image

    جاردن جيت, أشجار سيتي, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    2

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٤٥٬٨٨٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 6 مليون شقه 4 غرف تشطيب فاخر موقع مميز جداً

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٧٢ متر مربع

    ٧٣٬٠٨١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر استلام فوري في افضل لوكيشن في العاصمة

    Boundless For Real Estate logo image

    بارك لين, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٣٬٠٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر شقه فيو لاند سكيب و ليك بنص سعرها بجوار مدينتي

    Impact Investments logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١١٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر 160م متشطبه في المراسم Fifth Square ريسيل

    Impact Investments logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٧٠٬٣١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام قريب باقل سعر في كمبوند ذا كريست

    Z Investments For Real Estate logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٢١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات والمطبخ في فيفث سكوير ثلاث غرف نوم

    Do estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٦٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاهزة للسكن بالقسط على 10 سنين - شقة غرفتين متشطبة

    Apart Real estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع