شقق ببلكونة للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 4

265 عقارات أخرى
  • 30

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة أرضي 3غرف ماستر إستلام فوري

    Edge Real Estates logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بمساحة 208 متر في الطابق الثاني بحري كورنر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٢٦٬٤٤٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بغرفتي نوم بأفضل سعر وموقع طابق متكرر

    Makanak Investments logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣٣٬١٢٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الشقة الوحيدة بمساحة 263 مترًا بهذا السعر دور 4

    Makanak Investments logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٥١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ثلاث غرف بإطلالة على مساحة مفتوحة، اقل سعر حاليا

    Makanak Investments logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    207 متر مربع بسعر مثالي و لوكشان مميز دور متكرر

    Makanak Investments logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٣٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة واسعة 198م للبيع في كابيتال جاردنز (بالم هيلز)

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣١٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعرلايقارن شقة 207م استلام فوري بفيومميز الان !!

    Bright logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 168م استلام فوري متشطبه فيو مميز موقع مميزالان

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٨٬٠٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري | المرحلة 1

    Country For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٤١٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق شقة بإطلالة مميزة فيو جادرن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحديقة باقل سعر استلام فورى بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز شقه استلام فوري موقع مميز فيو مفتوح

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسعر مغرٍى استلام فورى

    Rakar Investments logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٠٬٦٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٠٧٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Capital Gardens بموقع مميز وجاهزة

    Aqarpedia For Resale logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٧١٢٬٥٠٠ جنيه

    بالم هيلز قلب التجمع اقل سعر في السوق لوكيشن مميز

    Boundless For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٣٬١٣١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٦٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – كابيتال جاردنز بالم هيلز لقطة

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٤ متر مربع

    ٢٨٬٩٧١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع – بالم هيلز كابيتال جاردنز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز | إطلالة مفتوحة | واجهة بحري

    Country For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيبات فاخرة مع تكييفات مركزية

    Country For Real Estate logo image

2

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه بحري استلام فوري لوكيشن متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بإطلالة خضراء وسعر مغري جدًا

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٧٦٣ جنيه/متر مربع