شقق ببلكونة للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 7

265 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٠٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأكبر حديقة استلام فوري بأقل سعر مع بالم هيلز

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضية للبيع في كابيتال جاردنز - تشطيبات فاخرة

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م بفيو مميز استلام فوري(بأقل من سعرالماركت

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم بأقل اوفر شقة 207م موقع مميز فيو لاند سكيب)!

    Bright logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٧٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي 195م+جاردن95م فيو ع مفتوح (بأقل سعر الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٨٬٨٦٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأوفر لايقارن شقة 168م استلام فوري فيو مميز الان !

    Bright logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر دوبلكس 265م +جاردن 95م استلام فوري الان

    Bright logo image

3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٧٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دور متكرر - مساحة كبيرة - استلام فوري

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه بالكامل بأحسن سعر - بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 203م استلام فوري بموقع مميز جدا (لفترة محدوده)

    Bright logo image

3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ٣٢٬٢٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كابيتال جاردنز-بالم هيلز- مدينة المستقبل

    Akar Town Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٨٬٦٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ارضي متشطبة اقل من سعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥١٬٨٠٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق شقه 3 غرف في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي جاهزة للاستلام في احسن موقع بسعر السوق

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٩٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخره للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٥٬٣٥٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م استلام فوري فيو مفتوح ع حديقة (بسعر خرافي

    Bright logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٧٬٣٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في كابيتال جاردنز استلام فوري في موقع مميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اوفر شقة 254م استلام فوري بحري موقع مميز الان

    Bright logo image

4

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٣٧٬٤٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل من سعر السوق تشطيب سوبر لوكس كابيتال جاردن

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٦٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه كورنر مميزه في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Gold Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف نوم بالقرب من مدينتي بتقسيط يصل ل ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٥١٬٤٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬١٩٣٬٥٠٠ جنيه

    احسن سعر شقه للبيع موقع مميز استلام فوري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري للبيع في كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٩٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام في موقع متميز تطل على الحديقة

    New Avenue Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٥ متر مربع

    ٣٠٬١٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 2 غرفة للبيع في كابيتال جاردنز 163م

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٣١٬٩٠١ جنيه/متر مربع