شقق ببلكونة للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 3

265 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م في موقع متميز جداً بسعر أقل من سعر السو

    Premises logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٢٧٬٧٥٠ جنيه

    شقة استلام فوري مع اقساط كابيتال جاردنز بالم هيلز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٤٠٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه موقع مميز جداً استلام فوري 4 غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٩٬٢٧٧ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل اقساط شقة استلام فوري طابق خامس بإطلالة مميزة

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ٢٥٤ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بأطلالة علي لاند سكيب 3 غرف نوم استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل موقع لشقة استلام فوري - احسن سعر في المشروع

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٣٠٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر السوق- فيو مميز - متشطبة - استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٦٣١ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه موقع مميز استلام فوري شقة ٣ غرف نوم

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٢٧٬٤٧٥ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لاند سكيب فيو - موقع مميز- استلام فوري

    Edge Real Estates logo image

3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٨٬٩٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في احسن موقع في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احسن سعر و افضل موقع شقة استلام فوري قرب مدينتي

    Edge Real Estates logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٢٩٬٩٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري تطل علي مساحه خضراء كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٦٬٥٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع استلام فورى فيو جاردن فى بالم هيلز

    Mrkt Shake logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري - فرصه رائعه للسكن و الاستثما

    Your Real Estate logo image

4

    4

    ٢٦٤ متر مربع

    ٢٨٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص شقة أرضي بحديقة خاصة للبيع ارقي كمبوند

    La Costa For Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٤٤٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بالتقسيط للبيع كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Avenue New Cairo Real Estate logo image

3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م استلام فوري بفيو لاندسكيب (بأقل اوفر الان

    Bright logo image

3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٢٬٩٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي مميزة بحديقة خاصة في كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بڤيو مميز ومقدم واقساط جاهزه للاستلام

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢٤٬٦٩١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بسعر مش هيتكرر بالم هيلز المستقبل

    IRTKAZ logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر في كابيتال جاردنز استلام فوري

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطه شقه للبيع استلام فوري في فيو علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٨٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن استلام فورى للبيع فى كابيتال جاردنز

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٥٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كابيتال جاردن من بالم هيلز

    Zein for real estate logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٬١٥١ جنيه/متر مربع