شقق ببلكونة للبيع في كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, صفحة 2

265 عقارات أخرى
  • 14

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل فى قلب المستقبل بفيو مميز

    IRTKAZ logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر شقه 207م تطل ع اللاندسكيب استلام فورى

    East wing logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣١٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام تطل على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى للبيع بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦٦٢٬٥٠٠ جنيه

    شقه 3غرف استلام فورى للبيع بسعر اقل من سعر الماركت

    Mrkt Shake logo image

3

    4

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالم هيلز كابيتال جاردنز فيو

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع بالم هيلز كابيتال جاردنز كور

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٩٬٦١٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في بالم هيلز 165متر لقطه استلام فوري دور تاني

    ARC Investments logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه بفيو مميز اقل قسط للبيع استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٦٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة للبيع استلام فورى

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة أرضي بجاردن في بالم هيلز كابيتال جاردنز

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 149م استلام فوري فيومميزموقع مميز(سعرلايقارن)

    Bright logo image

2

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٣٦٬٩١٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز شقة 263م استلام فوري فيومميز لفترةمحدوده

    Bright logo image

4

    4

    ٢٦٣ متر مربع

    ٣٠٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري سعر لقطة فيو على أكبر وايد جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل شقه 162 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٣٠٬٨٦٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل للبيع شقه 198 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة 263 متر استلام فوري بسعر مغري فيو خاص

3

    3

    ٢٦٣ متر مربع

    ٢٨٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٤١٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك شقة بمساحة كبيرة داخل كابيتال ج

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع – كابيتال جاردنز بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٠٤ متر مربع

    ٣٠٬٣٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كابيتال جاردنز – بالم هيلز

    Laucienda For Real Estate logo image

2

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٣١٬١٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى للبيع فى بالم هيلز كابيتال جاردنز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٣٥٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة غرفتين نوم بإطلالة مفتوحة على فيو مميز

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٣٬١١٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بأقل سعر داخل Palm Hills

    Homevise Real Estate logo image

2

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٣٨٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٩٩٬٩٩٩ جنيه

    استلام فوري، نص تشطيب، يوجد اسانسير

    Selective logo image

3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٤٣ جنيه/متر مربع