شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 9

45,485 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه نصف مفروشه بكمبوند هايد بارك

    Prime Company logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٩ متر مربع

    ٧٥٬٣٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن متشطبه بالكامل بالمطبخ استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٠٬٩٣٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٦٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه مميزه في لافينير , 160متر

    Prime Company logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 152م في كمبوند بالم هيلز التجمع الخامس

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٩١٬٤٤٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو آي سيتي لاجون بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 223 فيو و سعر مميز - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٣ متر مربع

    ٧٣٬٠٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة في بالم هيلز علي شارع التسعين الرئيسي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٧١٬٠٢٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه و جاهزة للسكن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات في إل باتيو أورو - لا فيستا

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تجارى فيلا بمدينتى نموذج E3 وايد جاردن

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستلمة للبيع في كلوب بارك ماونتن فيو

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بفيو حديقه مميز تحت سعر السوق

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع جاهزة للاستلام الان بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بالم هيلز بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مطار القاهره في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في تاج سيتي امام مطار القاهرة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة برووف (Loft) للبيع

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين 130 م استلام فوري ف كمبوند جاليري

    Held Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي116متر في b11 للسكن الفوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة ف كمبوند تاج سيتي للبيع بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فى كمبوند ايستاون للبيع

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقرب من مول افينو وبوابات 23,24 تشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع