شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 13

45,616 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع متشطبه و جاهزة للسكن في تاج سيتي

    New Avenue Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٦٤٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ والتكييفات في إل باتيو أورو - لا فيستا

    Treasure Real estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٥٥٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر تجارى فيلا بمدينتى نموذج E3 وايد جاردن

    MA Ville logo image

    مدينتي, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ١١٠٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مستلمة للبيع في كلوب بارك ماونتن فيو

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بفيو حديقه مميز تحت سعر السوق

    Spade consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠١ متر مربع

    ٨٢٬٠٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3غرف للبيع جاهزة للاستلام الان بقلب العاصمه

    Roots Real Estate logo image

    بوكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في كمبوند بالم هيلز بخصم 40%

    Z Investments For Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٣ متر مربع

    ٧٣٬٤١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه غرفتين تحت سعر السوق - سيتي جيت

    Spade consultancy logo image

2

    3

    ١٠٧ متر مربع

    ١٠٧٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن امام مطار القاهره في بالم هيلز

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٧٦٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري باقل سعر في البروج

    Show Views logo image

    كمبوند البروج, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٣٦٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة برايم فيو للبيع في تاج سيتي امام مطار القاهرة

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    0% مقدم + 12 سنة تقسيط شقة برووف (Loft) للبيع

    Closer logo image

    شاليا تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٤٨٬٦٩٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع غرفتين 130 م استلام فوري ف كمبوند جاليري

    Held Real Estate logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧١٬٧٣٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش في مدينتي116متر في b11 للسكن الفوري

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    B11, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥١٬٧٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٦٬٠٠٠ جنيه

    ستوديو بجاردن خاصة ف كمبوند تاج سيتي للبيع بخصم50%

    Closer logo image

استوديو

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٣٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص سعر شقه 3 غرف فى كمبوند ايستاون للبيع

    Spade consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٥٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بقرب من مول افينو وبوابات 23,24 تشطيبات خاصة

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ٩٩ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٥٬٣٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم في موقع مميز في سوان ليك ريزيدنس

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ١٦٧٬٧٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سوبر لوكس للبيع في مدينتي

    Treasure Real estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    2

    1

    ٨٦ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي كلوب بارك

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٦٬١٩٢٬٥٠٠ جنيه

    شقة ريسيل متشطبة جاهزة للسكن بالتكيفات ف بالم هيلز

    Smart Step logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٧١٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي – كلوب بارك | فيو

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فرصه! شقه 156م بالتقسيط ع12 سنه ف تاج سيتي !!!

    Closer logo image

3

    3

    ١٥٦ متر مربع

    ٤٦٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مش هتكرر استديو 84م باقل سعر في تاج سيتي

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٨٣ متر مربع

    ٤٥٬٧٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 114م في كمبوند تاج سيتي باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٤٨٬٢٤٥ جنيه/متر مربع