شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 8

45,485 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في التجمع الخامس – حي الأندلس بسعر لقطة

    Smart Location Group logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي B15 – إطلالة جاردن واستلام فور

    Aqarpedia For Resale logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٨٧٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مساحه كبيره 260 متر خطوات من عباس العقاد

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع في مدينتي – بريڤادو | لوكس

    Aqarpedia For Resale logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبه بحديقه موقع مميز جدا

    Global Hills logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٦٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٣٬٩١٦٬٤٤٠ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير – تشطيب كامل بالتكييفات

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين متشطبه فى ليك فيو ريزيدنس للبيع

    Spade consultancy logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٦٩٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل من سعر الشركه شقه جاهزه للمعاينه و السكن 180

    Property Hills  One logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه +حديقه فى تريو جاردن اقساط ١٠ سنوات واستلام ٢

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١١١٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بحري بفيو مفتوح على اللاند سكيب والتراك بقسط مرن

    Q Sequoie logo image

    القاهرة, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ١٩٤ متر مربع

    ٤٤٬٥٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي B2 مساحة 135م 3 غرف 2حمام

    MA Ville logo image

    B2, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 2نوم علي طريق السويس بجوار مدينتي بأقساط12سنه

    Roots Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٤ متر مربع

    ٧٦٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي نورث بارك

    Premier Property logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة نموذج 200 بالـ B1 بسعر مميز

    MA Ville logo image

    B1, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٣٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بحرى صريح / 176م/ بالحى الثالث غرب / دور اول

    Smartex logo image

    المجاورة الاولي, الحي الثالث غرب, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٢٠٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لهواة المساحات الكبيرة شقه 260 متر خطوات من عباس

    الدوليه للتجارة والتسويق العقاري logo image

    شارع محمد حسن بدران, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع 181 متر في ليك فيو 2 قسط

    Element Estate logo image

    ليك فيو ريزدنس 2, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬١١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كابيتال جاردنز بالم هيلز شقة للبيع استلام فورى

    متصدر

    Sedra Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٣٬٥٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٣٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بجاردن كبيرة للبيع في جاليريا مون فالي

    Spade consultancy logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٧٠٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه كامله التشطيب بمقدم 200 الف تقسيط حتي 15 سنه م

    Property Hills  One logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    1

    2

    ٥٠ متر مربع

    ٨٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 3غرف في الاندلس قريبه من ميفيدا وشارع 90

    Global Hills logo image

    حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عاين شقتك الان بأفضل لوكيشن بالـR8 العاصمه بقسط10س

    Roots Real Estate logo image

    لافيردى كاسيت, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٤٬٦٩٥٬٣٠٢ جنيه

    شقة للبيع في فيفث سكوير – تشطيب كامل بالتكييفات

3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٨٧٬٤٧٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة First Use استلام فوري باقل سعر بيع في ميفيدا

    ERE Investments logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٩٢٬٩٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    168م للبيع في هابتاون حسن علام استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع