شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 7

45,485 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٨٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة كاملة التشطيب بموقع مميز في city gate

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٠٧ متر مربع

    ٨٠٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للبيع في بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هايد بارك سنترال قرب التسعين

    Z Investments For Real Estate logo image

    هايد بارك سنترال, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٤ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٨٠٬٢٩٠ جنيه

    شقه جاهزه للاستلام الفوري اقل سعر في الماركيت

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ميفيدا اعمار بفيو مفتوح وموقع مميز

    Elegant Home logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في موقع مميز تكمله اقساط في اي سيتي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بروف 3 غرف للبيع في كمبوند هايد بارك سنترال

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٦٨٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة لاستلام برايم فيو في الباتيو اورو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٠٬٤٨٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبه بالمطبخ والتكيفات في ماونتن فيو

    Smart Step logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ٦٣٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه برايم لوكيشن للبيع في ميفيدا افينو

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو جاردن للبيع في التجمع السادس 3غرف باقل سعر

    Z Investments For Real Estate logo image

3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقه 116ملوكيشن مميز في ماونتن فيو

    Insider Real Estate Consultancy logo image

2

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٦٤٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل من سعر السوق للبيع في ميفيدا اعمار

    Elegant Home logo image

2

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٢٬٧٧٩ جنيه

    للبيع بسعر مميز شقه غرفتين بموقع مميز استلام 2027

    S signature logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند هايد بارك سنترال التجمع السادس

    Z Investments For Real Estate logo image

1

    1

    ٩٣ متر مربع

    ٧٥٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٨٬٥٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن 217 متر بمقدم 930 الف فقط في تاج سيتي

    Closer logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ١١٢٬٠١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٧٩٩٬٩٩٧ جنيه

    شقة فاخرة في فيفث سكوير – تشطيب كامل بالتكييفات

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨٦٬٢٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري فيو حديقه

    Global Hills logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع 175م في الأندلس 1

    D COMUNITA RE logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمقدم 0% في تاج سيتي بجوار Kempinski

    Closer logo image

3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٤٧٬٨٨٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٦٤١٬٤٢٠ جنيه

    شقة 72م أرضي أرخص فرصة دخول تاج سيتي استثمار

    Impact Investments logo image

1

    1

    ٧٢ متر مربع

    ٥٠٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م للبيع في دار مصر القرنفل

    D COMUNITA RE logo image

    حى القرنفل, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مع ركن حديقة للبيع ماونتن فيو اي سيتي

    Premier Property logo image

3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في b10 مميزه جدا

    East House logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٦٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه تكمله اقساط من المالك فى هاب تاون Hap town

    Smart Step logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٣١٬١٥٩ جنيه/متر مربع