شقق ببلكونة للبيع في القاهرة, صفحة 887

45,585 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ١٢٬٥٨٨٬٩٠٠ جنيه

    فرصة لامتلك كواترو فيلا145م+جاردن118م بمرحلة مميزة

    Property Misr logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٨٦٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م /امتداد شارع الطيران الرئيسي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور عبد الله العربي, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة جاهزة للسكن فى موقع متميز ازاد

    Do estate logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ١١٣٬٠٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع جاهزة للسكن في ماونتن فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة مفروشة بالكامل للبيع في 90 افينيو

    Do estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    1

    1

    ٤٥ متر مربع

    ١٦٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٤٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة موقع مميز فى الجولدن سكوير بخصم ٤٠٪؜

    New Avenue Real Estate logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 164م بجاردن بحرى فورى للبيع فى الباتيو اورو

    Tradmark Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٠٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في مدينتى شقة تشطيب فاخر مساحة كبيرة

    New Avenue Real Estate logo image

    B12, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬١٨٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم الان شقة ريسيل بسعر لقطه فى قلب التجمع

    IRTKAZ logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٦٧٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي بجاردن نموذج مميز بجوار الخدمات مباشره

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١١٣ متر مربع

    ٦٢٬٨٣١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى بحديقة فى مدينتى البى10تشطيب الترا سوبر لوكس

    A 2 Z Real Estate logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٦٥٬٧٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل بسعر لقطة فى قلب التجمع استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٤٧٬٦٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع مميزه في كمبوند فيليدج جيت بالتجمع الخام

    متصدر

    Host Real Estate logo image

    فيلدج جيت, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مسجلة للبيع في شارع عبد الحميد بدوي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع عبد الحميد بدوي, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع بكمبوند ماي فير بالمقطم

    Ring Road Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالمطبخ 3نوم للبيع كمبوند الباتيو اورو التجمع

    Horizon Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٧٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة متتفوتش في Aliva – Mostakbal City

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٨٧٬٩٧٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٣٨٬٠٠٠ جنيه

    لمحبى شقق زمان بناء جديد 2023

    Cropleads For Real Estate & investment logo image

    شارع عبد الحي حجازي, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٠١ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م نص تشطيب الاندلس العائلى التجمع 5

    Envigo Real Estate logo image

    الاندلس العائلي, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ١٧٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٦٧٢٬٦٤٠ جنيه

    ادفع ٦٪؜ مقدم فى الجولدن سكوير وأقساط حتى ١٠ سنوات

    New Avenue Real Estate logo image

2

    3

    ١١٥ متر مربع

    ١٠١٬٥٠١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة على المناظر الطبيعية فى الباتيو اورو

    Do estate logo image

2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٦٦٬٤٠٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تشطيب كامل بالتكيفات استلام فورى

    IRTKAZ logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    2

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٠٢٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع تشطيب كامل وفتره سداد تصل حتى 10 سنوات

    IRTKAZ logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٩٥٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بمساحة 140م برايم لوكشين في ماونتن فيو

    Coldwell Banker- The Blues logo image

2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٤٦٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام 8 شهور فى موقع مميز جدا - المراسم

    IRTKAZ logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع